Avrupa Konutları Tem'de yüzde 50 peşin kampanyası!

Avrupa Konutları Tem'de yüzde 50 peşin kampanyası!

2009 Aralık'ta teslim edilecek Avrupa Konutları TEM'de dövizle ev almak isteyenler için dolar 1.700, euro ise 2.200 YTL'ye sabitlendi.


Yüzde 50 peşin ödemelerde ise 1 yıl öteleme imkanı var..

TOKİ tarafından A sınıfı hedef kitle alınarak yapılan Avrupa Konutları TEM'de beşinci bölümdeki 338 konut satışa çıkarıldı. TEM otoyolunun üzerinde, Okmeydanı kavşağından hemen önce bulunan 36 blokta toplam 3 bin 87 konuttan oluşan Avrupa Konutları satışa sunuldu.

165 bin YTL'den başlıyor
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Artaş-Öztaş-Doğu Ortak girişimi tarafından yapılan proje, 40 bin m2 alan üzerine kurulu. Büyüklükleri 64 m2 ile 165 metrekare arasında, 1+1 ile 4+1 daire seçeneklerinden oluşan Avrupa Konutları TEM'de daire fiyatları 165 bin YTL'den başlıyor, 429 YTL'ye kadar çıkıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler için ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Yüzde 20 peşinat verenler kalan ödemeleri anlaşmalı bankalardan kredi kullanarak vadelendiriliyor. Ödemelerin yüzde 50'sini peşin yapanlara ise faiz oranı 1.39'da sabitlenerek 60 aya kadar vadelendirilebiliyor

Kredide dosya masrafı yok
TOKİ'nin bankalarla yaptığı anlaşma gereği ev sahibi olmak isteyenlerden expertiz, dosya masrafı talep edilmiyor. Ödemelerini dolar ya da euro üzerinden yapmak isteyenler için ise dolar kuru sabitleniyor. Özellikle de yurtdışında yaşayanlar için dolar 1.700 YTL'ye, euro ise 2200 YTL'ye sabitlendi. Bunun yanı sıra müşterilerin isteği doğrultusunda yüzde 50 peşinat verenler ödemeleri bir yıl öteleyerek kalan bölümü daire içinde oturmaya başladıktan sonra da ödeyebiliyor.

Projenin yarısı satıldı

Yüzde 50 peşin öde, kalanı bir yıl ötele
Projenin yarısı satıldı Avrupa Konutları TEM yetkilileri satışların ekonomideki durgunluğa rağmen iyi gittiğini söylüyor. İlk satışlarına geçen sene ekim ayında başlanan projenin şimdiye kadar yüzde 50'si satıldı. 2009 Kasım'da teslim edilecek Avrupa Konutları'ndaki 36 blokun şimdiye kadar 10 bloku inşa edildi. Bir blokun satışı tamamlanmadan diğer blokun satışına geçilmiyor. Avrupa Konutları bünyesinde en son aşamasında inşa edilecek olan 25 katlı bir rezidans projesi de bulunuyor.

0 212 444 0 380

www.avrupakonutlari.com

Projeden görüntüler için tıklayınız...

Sabah