Axel Ludwig, Mısır Kempinski'ye transfer oldu!

Axel Ludwig, Mısır Kempinski'ye transfer oldu!Bodrum Kempinski'nin Genel Müdürü Axel Ludwig, Mısır'da açılacak ilk Kempinski otel projesinde yer almak üzere Türkiye'ye veda etti


Tatil için geldiği Bodrum'a ve Bodrum Kempinski Otel'e aşık olan daha sonra büyük bir tesadüf eseri Bodrum Kempinski'nin Genel Müdürlüğü görevine atanan Axel Ludwig, Mısır'da açılacak ilk Kempinski otel projesinde yer almak üzere Türkiye'ye veda etti. Ludwig atama sonrası bir veda mesajı yayınlayarak "Her zaman, gerçek bir Bodrum aşığı olarak, bu bölgenin tüm Akdeniz'deki en muhteşem yerlerden biri olduğuna inandım. Bu gerçeğin ve potansiyelin farkındalığıyla da, bu güzel beldeye ve Türkiye'ye katma değer sağlayacak her türlü projede yer almaya çalıştım. Hayatımın sonuna kadar da , dünyanın neresinde olursam olayım, bu güzel ülkenin `gönüllü elçisi' olacağıma söz verebilirim" dedi.

Ludwig, Kempinski Hotel Barbaros Bay'ı William Latour'a emanet ettiğini, kendisinin de Kahire'deki The Kempinski'nin açılışını gerçekleştireceğini ifade etti.
Vatan