28 / 05 / 2022

Aydos Country’de lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı!

Aydos Country’de lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı!

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Aydos Country

Sinpaş GYO’nun Anadolu Yakası’nda geliştirdiği doğa ile iç içe, oksijeni bol bir yaşam sunan konsept projesi Aydos Country’de lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı yoğun istek üzerine devam ediyor.Aydos Country, şehrin gürültü ve stresinden uzak doğa ile iç içe konumu, mimari özellikleri ve peyzajıyla kısa sürede beğeni topladı.

 

21 Kasım’da lanse edilen projede satışa sunulan ilk etabın yarısından fazlası satıldı.


Kişi başına en fazla yeşil alan düşen proje: Aydos Country


Aydos Country, 537 metre yüksekliğiyle İstanbul’un en yüksek noktası Aydos Tepesi’ne komşu. Tamamıyla çam ormanlarıyla kaplı yaklaşık 10 kilometrekarelik alana yayılan Aydos Tepesi, Sancaktepe’yi İstanbul’un kişi başına en fazla yeşil alan düşen bölgesi haline getiriyor.


Ataşehir’e 10 dakika mesafede, şehrin stresi ve gürültüsünden uzaklaşmayı sağlayan Aydos Country’de, 50 dönümlük arazi üzerinde her biri geniş balkonlara sahip 900 daire yer alıyor. Sinpaş GYO’nun doğanın kalbinde geliştirdiği  Aydos Country  projesi, koru yolu, göl, patikalar, balıklı göl, renk bahçesi, su değirmeni gibi doğal unsurlarla hazırlandı. Aydos Country’nin bina cephelerinde kullanılan taş görünümlü doku ve doğadan rengini alan pastel tonlar sıcaklığı mimariyle buluşturdu.


Projeye yürüme mesafesindeki Aydos Ormanı’nda yer alan doğal spor imkanlarının yanı sıra, Aydos Country’nin içinde yüzme havuzu, fitness ve wellness center, tenis kortu, basketbol sahası, yürüyüş ve bisiklet yolu,  sağlıklı ve zinde bir yaşam için geliştirildi.


Projeye hemen 50 metre mesafedeki Bilfen Koleji’yle birlikte, civardaki Bahçeşehir Koleji, Küçük Prens, Saint Joseph, SEV ve Alman Liseliler Vakfı kaliteli eğitim imkanı sunuyor.


Aydos Country projesi, ulaşım ağında büyük gelişmeler gösteren, iki adet metro hattının ve 3. Köprü bağlantı yollarının geçeceği Sancaktepe ilçesinde konumlanıyor.


Ödeme seçenekleri:


1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri 231.500 lira ile 884.500 lira arasında satışa sunuluyor. Mayıs 2017’de teslim edilmesi planlanan projede lansmana özel yüzde 10 +  5 indirim avantajı devam ediyor.
projeye sor