Babacan Holding yurt dışına açılmaya hazırlanıyor!

Babacan Holding yurt dışına açılmaya hazırlanıyor! Babacan Holding yurt dışına açılmaya hazırlanıyor!

Babacan Holding, gelen özel davetle yurt dışına açılmak için çalışmalarını sürdürüyor. Mimari çizimleri Portekiz’de gerçekleştirilen Babacan Port Royal’i görmek için İstanbul’a gelen Porto Belediye Başkanı Rui Moreira, şirketin diğer projelerini de yerinde inceleme fırsatı buldu. 

Projelerin büyüklüğü ve kalitesinden etkilenen Rui Moreira, Babacan Holding’i Porto’da benzer projeler gerçekleştirmesi için özel olarak ülkesine çağırdı.  

2019 için hazırlıklara başladı
Mimari çizimleri Portekiz’de gerçekleştirilen Port Royal projesinin adını da Porto’dan aldığını dile getiren Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Aldığımız davet bizi hem kurumumuz hem de sektörümüz adına çok mutlu etti. Babacan Holding olarak öncelikli üretim hedefimiz ve aşkımız Türkiye. Ülkemize duyduğumuz aşk ve güvenle üretmeye, imzamızı taşıyan projelerle ekonomimize sağladığımız katkıyı artırmaya devam ediyoruz. Gelen davet üzerine, Porto’da bir proje geliştirmeye yönelik hazırlıklara başladık. Bu yılın sonunda proje planını tamamlayıp, 2019 yılında hayata geçirmeyi hedefliyoruz”

Adını Porto’dan aldı
Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası ile yükselen Babacan Port Royal, toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Teslimlerin Eylül 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan projede fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi pek çok donatı bulunuyor. 

Metroya sıfır konumu, E-5’e 1 dakika, İDO’ya 10 dakika mesafede yer alan konumuyla beğeni toplayan Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın mesafede yükseliyor.