Babacan Premium’un ticari üniteleri satışta! 40 ay sıfır 0 faizle!

Babacan Premium’un ticari üniteleri satışta! 40 ay sıfır 0 faizle! Babacan Premium’un ticari üniteleri satışta! 40 ay sıfır 0 faizle!

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Premium

Babacan Premium'da bulunan 56 adet ticari ünitesini satışa çıkaran Babacan Holding yatırımcıya karlı bir yatırım fırsatının kapılarını açıyor...İstanbul Beylikdüzü’nde ürettiği markalı konut projeleri ve ticari üniteleri ile adından söz ettiren  Babacan Holding,  7 ay sonra teslim edilecek ticari üniteleriyle yatırımcılarını bekliyor.

 

40 ay sıfır faiz avantajıyla ticari ünitelerini satışa çıkaran Babacan Holding yatırımcıya karlı bir yatırım fırsatının kapılarını açıyor.  Projede 56 adet ticari ünitenin satışı yapılacak.

Mehmet Babacan: “Şirket geleneğini bozduk”

 

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bugüne kadar hep kiralama yöntemini tercih ettikleri ticari üniteleri, şirket geleneğini bozarak ilk kez satışa çıkarma kararı aldıklarını söyledi.

 

 

Babacan, “Bugüne kadar şirket politikası olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde yer alan ticari ünitelerimizi satmak yerine kiralıyorduk. Hem yerli, hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılanan şehrin en merkezi, en değerli lokasyonundaki ‘Babacan Premium’ projemizde yer alan ‘Babacan Premium Çarşı’daki ticari ünitelerimizi konsept bir açıkhava alışveriş merkezi kurgusuyla satışa çıkardık” dedi.

 

Babacan, İstanbul’un cazibe merkezi haline gelen kesişim noktasında, nüfusun en yoğun olduğu bölgede konumlanan ‘Babacan Premium’ ticari ünitelerinin yatırımcılarına yüksek kira getirisi sağlayacağını da ifade etti. 

Taksitlerini kendi kendine ödeyebilecek…

 

Babacan, “Babacan Premium Çarşı içerisinde bulunan toplam 56 adet ticari ünitemiz 990 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcısını bekliyor. Ticari ünitelerimizi 40 ay sıfır faiz avantajıyla satışa çıkardık. Bu kampanya kapsamında yatırımcılara çok özel bir fırsat da sunmuş oluyoruz. Ticari üniteler 7 ay sonra Haziran 2018’de teslim edilmiş olacak. Yatırımcılar, bu ünitelerin kira getirisi sayesinde geri kalan 32 ay boyunca ödeyecekleri taksitleri bir anlamda finanse etmiş olacak. Böylece müşterilerimize kendi kendine ödeyen bir sistem sunmuş oluyoruz. Ayrıca projemizin eşsiz lokasyonu ile sürekli değerlenen ve yeni ulaşım projeleri ile cazip hale getirilen bir konumda yer alması da yatırımcı için ayrıca bir kazanç kaynağı olacaktır. Dolayısıyla, sunduğumuz imkanları fırsata çevirecek yatırımcılar aynı zamanda bölgenin en çok kazananları olacak” diye konuştu.

Ulaşım kolaylığı 

 

Residence, tower, terrace ve home officeden meydana gelen ‘Babacan Premium’, Beylikdüzü E-5 üzerinde yükseliyor.  1009 konut ve 56 adet ticari üniteden meydana gelen proje28 bin 620 metrekare arsa alanına sahip.

 

Haziran 2018’de teslim edilecek proje, E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlandırılıyor. 

 

 

http://www.babacanpremium.com/

 


projeye sor