Babacan'dan konut alana eşyası hediye!

Babacan'dan konut alana eşyası hediye! Babacan'dan konut alana eşyası hediye!

Babacan Holding, Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde konut alan müşterilerine, dairelerini satış fiyatına herhangi bir fark koymadan eşyalı şekilde teslim edecek.

Babacan Holding Üst Yöneticisi Mehmet Babacan, Ramazan Bayramı'nın sonuna kadar sürecek yeni kampanyaları dahilinde daire satın alan kişilere herhangi bir fiyat farkı koymadan konutu eşyalı olarak teslim edeceklerini belirtti.

Anadolu Ajansı'nın haberine göre, Babacan Holding tüketicilere yönelik çok ciddi fırsatlar sunan yeni bir kampanyayı harekete geçirdi.

Ramazan ayının başlayacağını hatırlatan Babacan, "Ramazan ayı münasebetiyle bayram tadında bir kampanya harekete geçirdik. Daire fiyatlarını hiçbir şekilde değiştirmeden bizden konut alanlara eşyalı teslimat yapıyoruz. Mobilyası, perdesi, halısı... her şeyiyle 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleri tertemiz ve eşyalı teslim ediyoruz." ifadelerin kullandı.

Yaşam hemen başlıyor 

Babacan, dairesini alan kişinin direkt girip oturabileceğini böylece yaşama hemen başlayabileceğini aktardı. Şu anda teslime yakın ve teslim edebilecekleri projelerde kampanyayı hayata geçirdiklerini aktaran Babacan, hatta müşterinin isteği doğrultusunda mobilya, perde ve halıların rengini de değiştirebileceklerini belirtti.

Babacan, kampanyanın halihazırda bin 9 konuttan oluşan Babacan Premium ile Babacan Palace projelerinde olduğunu kaydederek, bin 9 konutlu Premium'da konutların yüzde 75'e yakınının satıldığını, ilk etaptaki dairelerin teslim edildiğini, ikinci etabın da 2 aya kadar edileceğini anlattı. Ayrıca, kampanya Ramazan Bayramı'nın sonuna kadar geçerli. 

Fiyatlar 300 bin liradan başlıyor 

Otel konforuna sahip Palace projelerinde de yaşam başladı ve iki projede kampanyanın geçerli. Son 1-2 yılda inşaat maliyetlerinin ciddi şekilde arttığını vurgulayan Babacan, kampanyanın geçerli olduğu iki projede bu farkı satış fiyatlarına yansıtmadıklarını ifade etti. Satışı süren dairelerde 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerin bulunduğunu belirten Babacan, 1+1'lerinde 300 bin liradan, 2+1'lerin 475 bin liradan, 3+1'lerin de 625 bin liradan başladığını söyledi.

Ayrıca, Babacan, kendi bünyelerinde vade farksız 40 aya kadar taksitlendirme de yapabildiklerini kaydederek, tüketici isterse konut kredisi de kullanabileceğini belirtti.