Bağcılar Damga Metro Göztepe iletişim!

Bağcılar Damga Metro Göztepe iletişim!


Firma: Damga Konut Yapı A.Ş

Proje: Damga Metro Göztepe


Ön satışların başladığı Damga Metro Göztepe projesi 273 konuttan meydana geliyor. Bağcılar Damga Metro Göztepe iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.


Ön satışların başladığı  Damga Metro Göztepe  projesi Bağcılar'ın en büyük kentsel dönüşüm olarak hayata geçiriliyor.  Damga Konut Yapı A.Ş imzası taşıyan Damga Metro Göztepe projesi 273 konuttan meydana geliyor. 


3+1 dairelerin yer aldığı Bağcılar Damga Metro Göztepe projesinde konutların alanları 120 metrekare, 125 metrekare, 128 metrekare, 130 metrekare olarak tasarlandı. 


Bağcılar Metro Göztepe projesinde dairelerin fiyatları metrekare birim bazında 4 bin 750 TL'den başlıyor. Projede yüzde 20 peşinat ve 30 aya varan vadenin yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 15 indirim imkanı da sağlanıyor.


8 bin 83 metrekare alan üzerinde Damga Metro Göztepe projesinde dairelerin yanı sıra kamelyalar, süs havuzları, spor tesisleri, hamam, sauna ve otopark gibi donatılar sunuluyor. Projenin yüzde 65'i yeşil alan ve sosyal donatı alanlardan oluşuyor. 


Bağcılar Damga Metro Göztepe iletişim için satış ofisi ile irtibata geçebilirsiniz. Projenin telefon numarası  0212 550 08 88 olarak belirtiliyor. 


Proje İstoç, Oto Center ve Ticari Kurumlara, 3. Havalimanı yolu, TEM ve Basın Ekspres'e de yakın konumda bulunuyor.


Web: http://www.damgametrogoztepe.com/

Telefon: 0212 550 08 88 

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor