Bahaş Meydan Ardıçlı daire fiyatları!

Bahaş Meydan Ardıçlı daire fiyatları! Bahaş Meydan Ardıçlı daire fiyatları!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Bahaş Meydan Ardıçlı daire fiyatları kapsamında konutların metrekare birim fiyatı 3 bin TL'den başlıyor. 60 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sunulan Meydan Ardıçlı projesi 545 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor...İstanbul Esenyurt'ta yükselen Meydan Ardıçlı projesi 27 blokta toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alan olarak hayata geçirildi. Meydan Ardıçlı projesi 230 bin metrekare kapalı alana sahip.
 

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığının imzası taşıyan Meydan Ardıçlı'da 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konut seçenekleri sunuluyor. 
 

Peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim sağlanan Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişiyor. Projedeki dükkanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 
 

Meydan Ardıçlı Evleri 67 bin metrekare arsa alanına sahip. 545 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen Esenyurt Meydan Ardıçlı projesi ortak alanlarında, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi özellikler de olacak.
 

Meydan Ardıçlı Konutları için peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirimin yanı sıra kişiye özel ödeme planı oluşturulabiliyor. Proje 60 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sunuluyor.
 

Bahaş Meydan Ardıçlı daire fiyatları! 

Bahaş Meydan Ardıçlı daire fiyatları kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatı 3 bin ila 4 bin TL arasında değişiyor. Meydan Ardıçlı Konutları Esenyurt teslim tarihi 2019 yılının son çeyreği olarak planlanıyor. Avantajlı ödeme seçenekleri 15 Ekim'de sona eriyor. 
 

Esenyurt Meydan Ardıçlı iletişim!
Tel : 0850 460 90 70  
Web: http://meydanardicli.com.tr 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com
 


projeye sor