Meydan Ardıçlı ev fiyatları ne kadar?

Meydan Ardıçlı ev fiyatları ne kadar?

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Lansmana özel cazip ödeme ve fiyat avantajları sunulan Meydan Ardıçlı projesinde daireler 2019 yılında teslim edilecek. Meydan Ardıçlı ev fiyatları ne kadar?1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konut seçeneklerine yer verilen  Meydan Ardıçlı  projesinde daire teslimleri 2019 yılında yapılacak. Meydan Ardıçlı Evleri Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığıyla yükseliyor. 


Meydan Ardıçlı projesinde daire sahiplerine, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi hizmetler sunuluyor. 


İstanbul Esenyurt'ta yükselen Meydan Ardıçlı projesi konut-rezidans blokları ve alışveriş merkezi olarak yükseliyor. 27 blok olarak planlanan proje 545 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. 


Esenyurt Meydan Ardıçlı projesi toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alandan oluşuyor. Daire büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişen projedeki ticari alanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 

 

Meydan Ardıçlı Esenyurt projesi 230 bin metrekare kapalı alana sahip. 67 bin metrekare arsa alanı bulunan Meydan Ardıçlı Konutları için lansman fırsatları sizleri bekliyor.


Meydan Ardıçlı ev fiyatları ne kadar?

Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. 


Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar firma bünyesinde vade yapılabiliyor. Ödeme kampanyası 15 Ekim'de sona erecek olan Meydan Ardıçlı projesinde peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim yapılıyor. 


Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor