Bahçeli Vadi Çengelköy'de fiyatlar 996 bin TL'den başlıyor!

Bahçeli Vadi Çengelköy'de fiyatlar 996 bin TL'den başlıyor!


Firma: Dekar DK

Proje: Bahçeli Vadi


Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., İstanbulluların “az katlı bahçeli ev” hayalini İstanbul’un en güzel semtlerinden Çengelköy’de gerçeğe dönüştürüyor...Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., İstanbulluların “az katlı bahçeli ev” hayalini İstanbul’un en güzel semtlerinden Çengelköy’de gerçeğe dönüştürüyor.


“Az katlı bahçeli ev” konseptli projeleri ile tanınan Dekar Yapı, İstanbul’un en güzel semtlerinden Çengelköy’de inşa ettiği “Bahçeli Vadi Çengelköy” Projesi’ni Aralık 2013’te teslim etmeye hazırlanıyor.


Şehrin merkezinde bir yaşam sunan  Bahçeli Vadi  Çengelköy, her biri bahçeli olarak tasarlanan 28 dubleks ev ve 30 daireden oluşuyor. Bahçeli Vadi Çengelköy’deki konutlarda 48 m²’den 189 m²’ye kadar değişen büyüklükte 1+1’den 4+1’e kadar 11 farklı ev tipi yer alıyor. 


Bahçeli Vadi Çengelköy


Ulaşım kolaylığı

Bahçeli bir evde oturmak isteyenlerin ve ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Bahçeli Vadi Çengelköy projesi, Boğaziçi Köprüsüne 4 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 km uzaklıktaki mesafesiyle şehrin tam merkezinde yer alıyor. Dekar Yapı’nın Anadolu yakasındaki ilk projesi olan Bahçeli Vadi Çengelköy şehrin içinde ancak şehrin karmaşasından uzak yaşam olanakları sunuyor.Doğayla iç içe stressiz bir yaşam 

Toplam 58 ailenin yaşayacağı Bahçeli Vadi Çengelköy, açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, yüzme havuzu, fitness salonu ve açık hava yürüme parkurları ile çocukların ve ailelerin yaşamlarını renklendirecek farklı alternatifler sunuyor.0216 202 20 00

www.bahcelivadi.com


projeye sor