Bahçeşehir İşmekan'ın ticarileri minimum 800 bin TL'den başlıyor!

Bahçeşehir İşmekan'ın ticarileri minimum 800 bin TL'den başlıyor! Bahçeşehir İşmekan'ın ticarileri minimum 800 bin TL'den başlıyor!

Firma: Gül İnşaat

Proje: Kübist Park Residence

Gül İnşaat tarafından yükselen İşmekan projesinde satışlar sürüyor. En küçük ticari birimin 58 metrekareden başladığı projede minimum fiyat ise 800 bin lira olarak belirlendi...
Toplamda 20 bin 204 metrekareye yayılan inşaat alanına sahip olan İş Mekan projesi Bahçeşehir'de yer alıyor.  Gül İnşaat  tarafından 3 blok halinde tasarlanan İş Mekan projesi İstanbul'un satış süreci devam ediyor. 39 adet ticari ünite  ve 31 adet home ofisin yer aldığı  Bahçeşehir İş Mekan 'da dükkan birimlerin alan büyüklüğü 58 metrekareden başlıyor, 122 metrekareye kadar yükseliyor. Projenin dükkanlarındaki minimum fiyat 800 bin lira olarak belirlendi.  İş Mekan projesinin home ofisleri ise 58 metrekare ile 181 metrekare arasında değişen alan büyüklüğüne sahip. 

 İş Mekan Bahçeşehir 'de kalan home ofisler 174 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  Gül Yapı İş Mekan Bahçeşehir 'de ünite bedelinin yarısı peşinat olarak  ödendikten sonra kalan diğer yarısı için banka kredisi kullanılabiliyor. Teslimatları hemen yapılan projede güvenlik ve otopark, toplantı salonları, asansör ve ofis hizmetleri bulunuyor. .
Telefon: 0212 669 89 45 -75        

Web adersi: http:www.gulinsaat.com.tr/

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor