23 / 03 / 2023

Bakırköy City projesi ödeme planı!

Bakırköy City projesi ödeme planı!

Firma: Beyaz İnşaat

Proje: Bakırköy City

Bakırköy City projesi ödeme planı kapsamında 36 ay sıfır faiz taksit imkanı sunuluyor. Bakırköy City'de yaşam bu yıl Haziran ayında başlıyor...
Beyaz İnşaat ve Göktaşlar İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen  Bakırköy City  projesi İstanbul Bakırköy'e bağlı Kartaltepe Mahallesi'nde yükseliyor.


Bakırköy City projesinde metrekare birim fiyatı 10 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Bakırköy City projesi 163 daire ve 33 cadde mağazasından meydana geliyor.


Bakırköy City projesi ödeme planı kapsamında 36 ay sıfır faizle ya da banka kredisi kullanarak taksitli ödemeler yapılıyor. Bakırköy City projesinde teslimler bu yıl Haziran'da yapılıyor.


9 bin 933 metrekare alanda inşa edilen Bakırköy City projesinde sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi sosyal olanaklar yer alıyor.


Bakırköy City projesinde büyüklükleri 87 metrekare ile 217 metrekare aralığında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy


Tel: 444 40 29

Web: http://bakirkoycity.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor

Geri Dön