30 / 05 / 2023

Beyaz İnşaat Bakırköy City fiyat

Beyaz İnşaat Bakırköy City fiyat

Bakırköy City projesi ödeme planı kapsamında 36 ay sıfır faiz taksit imkanı sunuluyor. Bakırköy City'de yaşam bu yıl Haziran ayında başlıyor...

Beyaz İnşaat Bakırköy City fiyat!

Beyaz İnşaat Bakırköy City projesinde metrekare birim fiyatı 10 bin TL'den başlıyor. Bakırköy City projesi bu yıl Haziran'da teslim ediliyor...

Koşuyolu Bakırköy City satılık ev!

Koşuyolu Bakırköy City satılık ev büyüklükleri 87 ile 217 metrekare arasında değişiyor. Ödeme seçenekleri arasında 36 ay vade uygulanan proje Beyaz İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Bakırköy City Kartaltepe teslim tarihi!

Bakırköy City Kartaltepe teslim tarihi 2017 yılı Haziran ayı olarak belirtiliyor. Beyaz İnşaat tarafından inşa edilen projede konut fiyatları KDV hariç 1 milyon 187 bin TL'den başlıyor.

Beyaz İnşaat Bakırköy City fiyat Haberi

Beyaz İnşaat Bakırköy City fiyat


Beyaz İnşaat ve Göktaşlar İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bakırköy City projesi İstanbul Bakırköy'e bağlı Kartaltepe Mahallesi'nde yükseliyor.


Bakırköy City projesinde metrekare birim fiyatı 10 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Bakırköy City projesi 163 daire ve 33 cadde mağazasından meydana geliyor.


Bakırköy City projesi ödeme planı kapsamında 36 ay sıfır faizle ya da banka kredisi kullanarak taksitli ödemeler yapılıyor. Bakırköy City projesinde teslimler bu yıl Haziran'da yapılıyor.


9 bin 933 metrekare alanda inşa edilen Bakırköy City projesinde sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi sosyal olanaklar yer alıyor.


Bakırköy City projesinde büyüklükleri 87 metrekare ile 217 metrekare aralığında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy


Tel: 444 40 29

Web: http://bakirkoycity.com.tr/

Gülcihan...