Bakırköy Demokrasi Parkı ve Cumhuriyet Evi bugün açılıyor!

Bakırköy Demokrasi Parkı ve Cumhuriyet Evi bugün açılıyor! Bakırköy Demokrasi Parkı ve Cumhuriyet Evi bugün açılıyor!

Bakırköy Belediyesi  Demokrasi Parkı ve Cumhuriyet Evi bugün düzenlenecek törenle hizmete açılıyor.

 

İçinde; Nazım Hikmet Halk Kütüphanesi, İsmail Hakkı Tonguç Etüt Merkezi, Nene Hatun Çocuk Evi, Bakırköylüler Emekliler Evi ve çocuk oyun alanları bulunan Bakırköy Belediyesi  Demokrasi Parkı ve Cumhuriyet Evi bugün aat 15.00’de düzenlenecek törenle hizmete açılıyor.

İnşaatta ilgililerle son  incelemeler yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu açılış öncesi  şu açıklamaları yaptı:  ”Mülkiyeti Belediyemize ait Fişekhane Caddesi üzerindeki özel bir şirket tarafından kullanılan iki katlı bina ve yaklaşık 4 bin metrekare alan cesur ve kararlı tutumuzla halkımıza kazandırılmıştır. İçinde; Nazım Hikmet Halk  Kütüphanesi, İsmail Hakkı Tonguç Etüt Merkezi, Nene Hatun Çocuk Evi, Bakırköylüler Evi ve çocuk oyun parkı bulunan Demokrasi Parkı ve Cumhuriyet Evi’nin  23 Nisan 2018-Pazartesi günü saat 15.00’de açılışını yapacağız.”

HALKIMIZI 23 NİSAN COŞKUSUNU YAŞAMAYA BEKLİYORUZ

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköylülere de seslenerek,” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşamak için çocuklarıyla, torunlarıyla beraber bütün Bakırköylüleri açılışa bekliyoruz” diye konuştu.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ayrıca sivil toplum örgütleri üyeleri ve gönüllülere de çağrıda bulunarak ,” Nazım Hikmet Halk Kütüphanesi için kitap bağışlarınızı bekliyoruz” dedi.