05 / 07 / 2022

Balance Güneşli'de vade farksız ödeme planı!

Balance Güneşli'de vade farksız ödeme planı!

Balance Gayrimenkul tarafından Güneşli bölgesinde hayata geçirilmekte olan Balance Güneşli projesinde 24 ay 0 faizle ödeme avantajı sunuluyor.Balance Gayrimenkul tarafından Güneşli bölgesinde hayata geçirilmekte olan Balance Güneşli projesinde 24 ay 0 faizle ödeme avantajı sunuluyor.  Modern çalışma hayatının ihtiyaçlaırnı karşılayacak şekilde gelirştirilen yeni nesil ofis konseptli Balance Güneşli projesinde kesintisiz güneş ışığı, doğal havalandırma, akustik yalıtım, 24 saat taze hava ve egzost sistemi ile 24 saat yüzde 100 jeneratör desteği gibi ekstra özellikle bulunuyor.

 

Balance Güneşli projesinde bazı katlarda günlük  ve saatlik olarak rezerve edilebilen projeksiyon, televizyon, internet  ve diğer teknolojik çözümlerin sunulduğu toplantı odalarının yanı sıra kat bahçeleri, 700 metrekare alanda kurulan sosyal tesis ve Yaşam Sokak da yer alıyor. Söz konusu sosyal tesisin içinde itness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates ve yoga stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması bulunan Balance Güneşli projesinde Yaşam Sokak'ta ise  araçsız yürüyüş yolları, yeşillendirilmiş kat bahçeleri, restoranlar, kafeler ve yemekhane bulunuyor.

 

Balance Güneşli Fiyatlar ve Ödeme Planları

 

Balance Güneşli projesinde metrekare fiyatları 5.200 TL ve 7.600 TL arasında farklılık gösterirken 24 ay boyunca 0 faiz seçeneğiyle ödeme yapıabildiği gibi banka kredisi ve peşin ödemelerde de indirim uygulanıyor.


Star