25 / 05 / 2022

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV indirimiyle satılık ofisler!

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV indirimiyle satılık ofisler!

Ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV indirimli ofis satışları devam ediyor. Ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı Balance Güneşli'de farklı metrekarelerde kiralık yüzde 10 KDV indirimiyle satılık ofis seçenekleri bulunuyor. Proje, laza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerden meydana geliyor.

Kurumların farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanan A plus ofis projesi kalitesine satılık ofisler kaliteli, prestijli ve her geçen gün değerlenen bölgede bulunuyor. Balance Güneşli'de fırsatı kaçırmak istemeyenleri satış ofisine bekliyor.

Balance Güneşli de yüzde 10 KDV indirimiyle satılık ofisler!

Dikey blokta yer alan plaza, loft ve stüdyo ofisler plaza kültürünün avantajlarıyla, çalışanlara yüksek kaliteli profesyonel yaşam standartları sunuyor. Prestij ve güvenlik, projeye ilk adımı atar atmaz tüm şirketlerin misafirlerinin karşılandığı şık bir resepsiyon ile başlıyor. Misafirlerinizi ister katınızda, isterseniz resepsiyonun yer aldığı katta konforlu ve şık dizayn edilen bekleme alanında ağırlayabiliyorsunuz. İç dekorasyonları tamamlanmış. 51 ile 137 metrekare arasında ki stüdyo ofisler ile 104 ile 212 metrekare arasında değişen loft ofisler küçük ölçekli firmalara hizmet vermek üzere hemen taşınmaya hazırlar. 160 -1500 metrekare büyüklüğünde ve ihtiyaç duyulduğunda birleştirilebilen plaza ofisler ise firmaların kendi dekorasyonlarını yapabilmeleri için tüm alt yapıları hazır durumda olarak Balance Güneşli’nin dikey blokta bulunan ofis alternatifleri arasındalar.

Balance Güneşli de yüzde 10 KDV indirimiyle satılık ofisler!

Ofis alanlarının daha efektif kullanılabilmesi için belirli katlarda, günlük ve saatlik rezerve edilebilen projeksiyon, televizyon, internet ve diğer teknolojik çözümlerin sunulduğu toplantı odaları yer alıyor.

Tüm kullanıcıların hizmetine sunulan toplantı odaları, iş yoğunluğu olan firmalar için özel bir alternatif oluşturuyor. Daha küçük metrekareli ofislerin de daha geniş çalışma alanları yaratmasına olanak tanınan projede her katta farklı metrekarelerde bulunan kat bahçeleri ise kısa molalarda çalışanlara bahçe konforunda sosyalleşme alanı yaratıyor.  Projede ayrıca öğle yemekleri için tüm firmaların ortak kullanabileceği bir yemekhane bulunuyor. Güvenliğin öne çıktığı projede, merkezi havalandırma-ısıtma ve güvenlik sistemleri,  ses yalıtımı, tablet ve telefonlar ile loft ve stüdyo ofislerin dışarıdan kontrolü sağlanıyor.

Balance Güneşli de yüzde 10 KDV indirimiyle satılık ofisler!

Balance Güneşli, E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan,  Basın Ekspres yolu üzerinde konumlanıyor. Kentin her noktasından kolay ve hızlı ulaşım imkanı sunan proje, yakın çevrede inşaatı devam eden metro hatlarının yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanı bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR, Bakırköy İDO, Ataköy Marina gibi önemli merkezlere yakı konumda yer alıyor.

Balance Güneşli de yüzde 10 KDV indirimiyle satılık ofisler!

Web: www.balancegunesli.com.tr