Basın Ekspres Sone İstanbul satılık!

Basın Ekspres Sone İstanbul satılık!


Firma: Cathay İnşaat

Proje: Sone İstanbul


Basın Ekspres Sone İstanbul satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. İstanbul Küçükçekmece'de inşa edilen proje 151 bin metrekare inşaat alanından meydana geliyor.


Basın Ekspres  Sone İstanbul  satılık daire alanları 50 ile 147 metrekare arasında değişiyor.  Cathay İnşaat  imzası ile hayata geçirilen projede 1.067 adet konut yer alıyor. 


Dairelerin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği Cathay Sone İstanbul Evleri İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde yükseliyor. 


Basın Ekspres Yolu üzerinde olan Sone İstanbul Rezidans 151 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projenin inşaat çalışmalarına Kasım ayı içerisinde başlanması öngörülüyor. 


Basın Ekspres Sone İstanbul satılık konut fiyatları metrekare bazında 5 bin 500 TL'den başlıyor, 6 bin 500 TL'ye kadar ulaşıyor. Projenin teslim tarihi Aralık 2017 olarak belirlendi. 


Küçükçekmece Sone İstanbul'da fitness center, sauna, dinlenme alanları, spor alanları,yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar bulunuyor. 


Sone İstanbul Basın Ekspres iletişim

Telefon: 0212 2445454

Web: http://cathay.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor