Bauhaus, 16 Mayıs'ta Ankara'da 3. şubesini hizmete açacak!

Bauhaus, 16 Mayıs'ta Ankara'da 3. şubesini hizmete açacak!

Bauhaus, 16 Mayıs'ta Ankara'da 3. şubesini hizmete açıyor. 16 Mayıs Cumartesi günü saat 08.00'de kapılarını açacak olan Bauhaus Yenimahalle her gün akşam saat 22.00'ye kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.


Türkiye'de "kendin-yap" (do-it-yourself) kavramını yerleştiren Bauhaus, Türkiye'deki ilk yatırımını 1996'da İstanbul'da gerçekleştirmişti. Sonraki yıllarda tüketicilerden gelen talebe göre çeşitli bölgelerde yeni şubelerini hizmete açan Bauhaus Türkiye, bir yandanda Ankara, Bursa, Antalya'da yine kendi konseptinde mağazalar açarak tüketicileriyle buluşmaya devam etti. Bauhaus Türkiye'nin 10. şubesinin açılışı nedeniyle Bauhaus Tüıkiye Genel Müdürü Erol Yelmer. "Ankara Yenimahalle'de 3. Bauhaus şubemizi hizmete açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ankaralıları ve Ankara'yı ziyaret edenleri, en büyük yapı marketi konseptiyle en fazla ürün çeşidiyle ve aynı kalitedeki üründe yüzde 12 en düşük fiyat garantisi vererek ağırlamaya bu mağazamızda da devam edeceğiz. Tüm reyonlarımızda ürün değiştirme garantisi mevcuttur. Ayrıca telefon, fax ve e-maille sipariş verebilme imkanı da mevcuttur. Tüm Bauhauslarda olduğu gibi Bauhaus Yenimahalle'de de maaliyetine adrese teslim hizmeti vardır" diye açıklıyor. Deneyimli Yerli Kadro 

Ankara'nın yoğun yaşam bölgesi olan Yenimahalle'de 16 Mayıs'ta hizmete girecek olan Bauhaus Yenimahalle şubesi yüzde yüz yerii yönetim ve deneyimli personel kadrosuyla özverili ve tempolu bir çahşma sayesinde son derece kısa sürede hayata geçirilmek üzere hazırlanmaktadır. 

Bauhaus Yenimahalle'de de 500 kişiye iş imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca 1000'in üzerindeki yeıli firmadan mal ve hizmet temin edilerek de istihdama ve üretime katkı sağlanmaktadır. 

Böylece Bauhaus Türkiye bugüne kadar hizmete açtığı şubeleriyle 5000 kişiye istihdam sağlamıştır. Bauhaus şubelerinde "yoğun işbaşı eğitim" de devam etmektedir. _ Yerel İlişkiler, İhracata Destek Bauhaus Türkiye Yönetimi, yatırım yaptığı bölgedeki küçük ve orta ölçekli kuruluşlardan mal ve hizmet temin etmeyi ilke olarak uygulamaktadır. Bauhaus Türkiye, Avrupa'nın 15 ülkesinde 250'nin üzerindeki şubesine ihracat kapılarım yerli üretici için aralamakta olup ülke ekonomisine farklı katkı sağlarken bölgesel üreticiyi de desteklemeye devam etmektedir. Bauhaus Yenimahalle'de de tüketiciler, atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her ürünü tek çatı altında bulacaklar. Ayrıca satış merkezinde de bu uzmanlıkla son derece konforlu ortamda, keyifli ve avantajlı alışveriş imkanı mümkün. Bauhaus Türkiye'nin ilk  Ankara  şubesi Cepa Alışveriş Merkezinde, ikinci şubesi de Etlik'te Forum Alışveriş Merkezinde açılmıştı. Anayurt