Baydöner İskender 85. şubesini Erzurum’da açtı!

Baydöner İskender 85. şubesini Erzurum’da açtı! Baydöner İskender 85. şubesini Erzurum’da açtı!

“En Çok Döner Satan Restoran” Ünvanı ile Türkiye’nin En Yaygın Restoran Zinciri Haline Gelen Baydöner İskender, Erzurum’da Açtığı 85. Şubesi İle 21 Ekim’de Döner Severler İle Buluştu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Türkiye’de özellikle damak zevkine düşkün herkesin yakından tanıdığı Baydöner İskender, son dönemde hız kesmeden devam ettiği restoran açılışlarına Erzurum şubesini ekledi. Erzurum AVM’de açtığı ilk şubesiyle iskender severlerin yeni gözdesi olacak Baydöner İskender, modernize edilmiş retro tarzındaki yeni konseptiyle misafirlerinin kalbinde taht kuracağa benziyor.Hem açık terasa hem de kapalı alana sahip olan Baydöner İskender Erzurum restoranı, toplamda 150 misafir ağırlama kapasitesine sahip. Baydöner İskender, geleneksel iskender lezzetinin keyfini modern bir tatta yaşamak isteyen herkesin vazgeçilmez adresi olacak.


2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescilleyen Baydöner, Yurtdışında da Türk dönerini hakkıyla temsil ediyor. 2012 yılında Dubai’de Dünya Endevour Girişimcisi seçilen Baydöner, 2014 yılı Şubat ayında Ernst and Young’ın dünya genelinde düzenlediği girişimcilik yarışmasında “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü. Ayrıca Baydöner 60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen 2014 EY Entrepreneur Of The Year ile Monte Carlo’da Türkiye’yi temsil etti.


pus