04 / 07 / 2022

Bayrak Konakları Nişantaşı’nda yükseliyor! Yeni proje!

Bayrak Konakları Nişantaşı’nda yükseliyor! Yeni proje!

Firma: AB Grup İnşaat

Proje: Bayrak Konakları

İnşaat sektörünün büyüyen ve markalaşan firmaları arasında yer alan AB Grup İnşaat,AB Yaşam Evleri’nin kısa sürede satışması sebebiyle İstanbul’un seçkin semtlerinden Nişantaşı’nda Bayrak Konakları projesine başladı.
İnşaat sektörünün büyüyen ve markalaşan firmaları arasında yer alan AB Grup İnşaat, geçtiğimiz günlerde İstanbul’un seçkin semtlerinden Nişantaşı’nda  Bayrak Konakları  projesine başladı. Hayata geçirildikten sonra satışa sunulan AB Yaşam Evleri’nin büyük ilgi görmesi ve kısa sürede dairelerin satılmasının ardından geçtiğimiz günlerde Nişantaşı Bayrak Konakları Projesi’ne start verildi. 


Bayrak Konakları Nişantaşı’nda yükseliyor! Yeni proje!


İnşaat sektöründe faaliyet gösteren AB Grup İnşaat, geçtiğimiz günlerde İstanbul’un seçkin semtlerinden Nişantaşı’nda Bayrak Konakları projesine start verdi. Valikonağı caddesinin birinci paralelinde yer alan Bayrak Konakları Projesi, merkezi konumuyla yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bin metrekare arazi üzerinde 2 blok 28 dairenin yer aldığı projede, 100 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen, 1+1, 2+1, 3+1’lerin yanı sıra 5+1 dubleks seçenekler de mevcut. Nişantaşı Bayrak Konakları 30 Ağustos 2015 tarihinde tamamlanacak. 


Çevresindeki sosyal yapı ile bütünleşen Bayrak Konakları Projesi’nde her daireye bir otopark alanının yanı sıra yeşil alanlar, oyun parkı, spor salonu, hamam, sauna, 7/24 güvenlik hizmeti yer alıyor. 


“Kendi lokasyonlarının en iyi projelerini hayata geçiriyoruz”


Bayrak Konakları projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan  AB Grup İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, “Yüzde yüz yerli ve öz sermayemizle inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. AB Grup İnşaat olarak genellikle kendimize ait araziler üzerinde proje geliştiriyoruz. Bu da hayata geçirdiğimiz projelerde avantajlı metrekare birim fiyatları sağlıyor” dedi.


Bayrak Konakları Nişantaşı’nda yükseliyor! Yeni proje!


Muhsin Bayrak, “Bugüne kadar İstanbul’da birçok projeye imzamızı attık. Kendi lokasyonlarının en iyi projeleri olmaya aday olan projelerimizden biri de Nişantaşı’nda yer alan Bayrak Konakları Projesi. Projenin şekillendiği Nişantaşı, seçkin kitlesi, ulaşım kolaylığı, merkezi konumu ve sosyal olanakları sebebiyle tercih edilen nezih bir lokasyon. Bayrak Konakları, semtin vadettiği olanakları fazlasıyla sunan bir proje. Nişantaşı’na hatta İstanbul’a yakışacak bir projeyi hayata geçiriyor olmak bizleri heyecanlandırıyor” diye konuştu.


projeye sor