30 / 06 / 2022

Bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman? Bekçilik başvuru şartları nedir?

Bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman? Bekçilik başvuru şartları nedir?

Bekçi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren ilan geçtiğimiz haftalarda Resmi Gazete'de yayınlandı. Yayınlanan ilan kapsamında 3 bin yeni bekçi alımı yapılacağı duyuruldu. Peki, Bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman? Bekçilik başvuru şartları nedir? İşte tüm detaylar...2022 yılı bekçilik alımlarının ne zaman yapılacağı tüm adaylar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Geçtiğimiz haftalarda  Resmi Gazete'de yayımlanan karar kapsamında 3 bin çarşı ve mahalle bekçi kadrosu ihdas edileceği açıklandı. Bu açıklamanın ardından başvuruların ne zaman başlayacağı ve başvuru şartları merak konusu oldu. İşte tüm detaylar... 

Bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman? 

Geçtiğimiz haftalarda Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre 3.000 yeni bekçi alımı yapılacak.. 

Bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman? Bekçilik başvuru şartları nedir?

Bekçilik başvurularının ne zaman yapılacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bekçilik başvuru tarihi açıklanır açıklanmaz haberimizin içerisinde yer alacaktır. 
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.