01 / 12 / 2022

Beko beyaz eşyada en uygun fiyatlar! İşte Beko indirimli beyaz eşya fiyatları! 6 Ekim 2022 fiyat listesi...

Beko beyaz eşyada en uygun fiyatlar! İşte Beko indirimli beyaz eşya fiyatları! 6 Ekim 2022 fiyat listesi...

Türkiye’nin en gözde beyaz eşya üreticisi Beko şimdi uygun fiyatlarıyla online satış sitesi Trendyol’da satışta. Peki, Beko beyaz eşyalar Trendyol’da ne kadar? İşte 6 Ekim 2022 fiyat listesi…Çok sevilen online satış sitesi Trendyol, Beko beyaz eşyaları uygun fiyata satışa çıkardı. Son zamanlarda artan beyaz eşya fiyatlarının ardından vatandaşlar uygun fiyatlı beyaz eşya arayışına girdi. Markaların indirimlerini ve kampanyalarını yakından takip eden vatandaşların  bir diğer indirim takip yer ettiği yer ise online satış siteleri. Beyaz eşya almak isteyen vatandaşlar online satış sitelerinde daha çok ürünü araştırıp fiyat karşılaştırması yapabiliyor.

Bizde sizler için online satış sitesi olan Trendyol’da satışa çıkan Beko ürünlerini araştırdık. Son 30 gün içinde en uygun fiyatlarla satışta olan Beko marka beyaz eşyaların arasında, buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makineleri de yer alıyor.

Peki, Beko indirimli beyaz eşyalar ne kadar? İndirimli Beko çamaşır makineleri! İndirimli Beko bulaşık makineleri! İşte 6 Ekim 2022 fiyat listesi…


 
Geri Dön