Bellevue Residence'ta 1 milyon 380 bin dolara!

Bellevue Residence'ta 1 milyon 380 bin dolara! Bellevue Residence'ta 1 milyon 380 bin dolara!

Astaş-Remag Gayrimenkul tarafından Ulus'ta inşa edilen, Bellevue Residence'ta en ucuz konut fiyatı 1 milyon 380 bin dolar

Ulusta 2005 yılının Ocak ayında yapımına başlanan Bellevue Residence projesinde bir buçuk yıldır yaşam devam ediyor. Toplam 7 bin 87 metrekare alana kurulan Bellevue Residence'ın toplam inşaat alanı 45 bin 285 metrekare.

64 adet rezidanstan oluşan Bellevue Residence'ta şu an satışta olan konutların alanları 226 metrekare ile 312 metrekare arasında değişiyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin bulunduğu Bellevue Residence'ta konutlarda ayrıca hizmetli odaları da mevcut. Bellevue Residence'ta fiyatlar 1 milyon 380 bin dolardan başlıyor, 2 milyon 100 bin dolara kadar yükseliyor. Bellevue Residence'ın toplam satış bedeli 200 milyon doları buluyor.

22 katlı 2 bloktan oluşan Bellevue Residence'ta rezidansların tümü balkonlu. Projenin ortak alanlarında ise açık ve kapalı yüzme havuzları, spa ve fitness salonu bulunuyor. Kempinski kalitesinde beş yıldızlı hizmetlerin verildiği rezidans projesinde güzellik merkezi ve restoran da mevcut. Ayrıca concierge, belldesk, alışveriş hizmetleri, çamaşır ve kuru temizleme hizmetleri, rezidans içi temizlik hizmetleri, cam silme servisi, ütü servisi, mutfak temizliği servisi, vale otopark, teknik destek, IT hizmetleri, havaalanı transfer hizmetleri, özel ulaşım hizmetleri, rent a car, limuzin, tekne, helikopter transferleri, bebek bakıcılığı, çiçek sulama, evcil hayvan gezdirme, rezidanslara yiyecek ve içecek hizmetleri, parti desteği, aşçı ve garson kiralama hizmetleri bulunuyor.

www.bellevue-residences.com
info.bellevue@kempinski.com
0 212 347 41 56

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com