13 / 08 / 2022

Benzin, motorin, LPG'de dolar ve Brent petrol şoku! İndirim var mı? Opet, PO, Shell, BP 26 Haziran 2022 fiyat listesi

Benzin, motorin, LPG'de dolar ve Brent petrol şoku! İndirim var mı? Opet, PO, Shell, BP 26 Haziran 2022 fiyat listesi

Petrol fiyatlarının hafta içi yüzde 5’e yakın gerilemesinden sonra dolarında 17 liranın altına düşmesi ise tüm gözler akaryakıt fiyatlarına çevrildi. Sürücüler, bu gelişmelerin ardından akaryakıt fiyatlarında indirim olup olmayacağını araştırmaya başladı.Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş, Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma ve döviz kurlarındaki yükseliş akaryakıt fiyatlarına zam olarak yansıyor. Milyonlarca sürücü sık sık güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatlarını araştırıyor. 

Benzin, motorin, LPG de dolar ve Brent petrol şoku! İndirim var mı? Opet, PO, Shell, BP 26 Haziran 2022 fiyat listesi 

Petrol fiyatlarının hafta içi yüzde 5’e yakın gerilemesinden sonra dolarında 17 liranın altına düşmesi ise tüm gözler akaryakıt fiyatlarına çevrildi. Sürücüler, bu gelişmelerin ardından akaryakıt fiyatlarında indirim olup olmayacağını araştırmaya başladı. 

Peki benzin, motorin ve LPG litre fiyatı bugün kaç Türk Lirası?  İl il güncel fiyatlar kaç lira oldu? İşte Opet, Petrol Ofisi, Total, BP ve Shell 26 Haziran 2022 fiyat listesi...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.