27 / 05 / 2022

Benzin, motorin ve LPG'de son durum! Yeni zamlar geliyor mu? Opet, Petrol Ofisi, BP ve Shell 8 Mayıs 2022 fiyat listesi

Benzin, motorin ve LPG'de son durum! Yeni zamlar geliyor mu? Opet, Petrol Ofisi, BP ve Shell 8 Mayıs 2022 fiyat listesi

Milyonlarca sürücü son dakika akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Akaryakıta yeni zamlar geliyor mu? İşte Total, Opet, Petrol Ofisi, BP ve Shell 8 Mayıs 2022 güncel fiyat listesi... Pinar Demircan

Milyonlarca sürücü son dakika akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Sürücüler benzin, motorin ve LPG'ye yeni zam gelip gelmediğini merak ediyor. 

Benzin, motorin ve LPG de son durum! Yeni zamlar geliyor mu? Opet, Petrol Ofisi, BP ve Shell 8 Mayıs 2022 fiyat listesi

Akaryakıt fiyatlarında yeni güncellemeler yapıldı. Buna göre cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere motorinin litresine 32 kuruş zam, LPG'nin litresine ise 98 kuruş indirim yapıldı. Benzin ile ilgili olarak ise herhangi bir zam ya da indirim yapılmadı. 

Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne? Benzin, motorin ve LPG'nin litresi kaç lira? İşte milyonlarca sürücünün beklediği o soruların yanıtları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.