02 / 10 / 2022

Benzin, motorin ve LPG'ye indirim geldi mi? Akaryakıtta şok! Shell, BP, Opet, PO, Total 29 Temmuz 2022 fiyat listesi..

Benzin, motorin ve LPG'ye indirim geldi mi? Akaryakıtta şok! Shell, BP, Opet, PO, Total 29 Temmuz 2022 fiyat listesi..

Benzin, motorin ve LPG litre fiyatına gelen indirim ve zamlar sürücüler tarafından yakından takip ediliyor. Peki bugün güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatı kaç lira oldu? Akaryakıt fiyatları hangi ilde kaç TL? İşte Shell, BP, Opet, Petrol Ofisi, Total 29 Temmuz 2022 fiyat listesi...Pinar Demircan

Milyonlarca araç sahibi güncel son dakika akaryakıt fiyatlarını merak ediyor. Benzin, motorin ve LPG litre fiyatına gelen indirim ve zamlar sürücüler tarafından yakından takip ediliyor. 

Benzin, motorin ve LPG ye indirim geldi mi? Akaryakıtta şok! Shell, BP, Opet, PO, Total 29 Temmuz 2022 fiyat listesi.. 

Brent petrol fiyatlarında yaşanan gerilemeyle beraber benzin, mazot ve LPG fiyatlarına indirim yapılıyor. Son olarak mazota 92 kuruş indirim, benzine ise 50 kuruş indirim gelmişti. 

Peki bugün güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatı kaç lira oldu? Akaryakıt fiyatları hangi ilde kaç TL? İşte Shell, BP, Opet, Petrol Ofisi, Total 29 Temmuz 2022 fiyat listesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön