Çukurova Balkon

Beşyıldız Novella fiyatları!

Beşyıldız Novella fiyatları! Beşyıldız Novella fiyatları!

Firma: Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat

Proje: Beşyıldız Novella

Beşyıldız Novella fiyatları için projenin satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 109 adet konuttan meydana gelen Beşyıldız Novella Kurtköy projesi Mayıs 2016'da teslim ediliyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat tarafından inşa ediliyor olan  Beşyıldız Novella  konut projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Kurtköy'de yükseliyor. Beşyıldız Novella projesinde 109 daire bulunuyor.


Beşyıldız Novella projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri sunuluyor. Beşyıldız Novella Kurtköy projesi 4 blok olarak tasarlandı.


Beşyıldız Novella Kurtköy projesinde daireler 2016 yılının Mayıs ayında teslim ediliyor. Beşyıldız Novella Kurtköy projesinde banka kredisi kullanılarak taksitlendirme yapılıyor.


Beşyıldız Novella fiyatları için 444 5 414 numaralı telefonu arayarak, Beşyıldız Novella satış ofini arayabilirsiniz. Beşyıldız Novella Kurtköy projesinde yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası gibi sosyal olanaklar yer alıyor.Beşyıldız Novella nerede?

Beşyıldız Novella adres : Yenişehir Mah. Bakü Cad. No:14 Kurtköy


Beşyıldız Novella iletişim bilgisi

Tel: 444 5 414

Web: www.besyildiznovella.com


projeye sor