Beyaz Ofis Helis Yapı’da metrekaresi 3 bin 600 liraya!

 Beyaz Ofis Helis Yapı’da metrekaresi 3 bin 600 liraya!   Beyaz Ofis Helis Yapı’da metrekaresi 3 bin 600 liraya!

Firma: Helis Yapı

Proje: Beyaz Ofis

Kartal’da hayata geçirilen Beyaz Ofis projesinde bulunan iki adet dükkanın metrekare birim fiyatı 3 bin 600 liradan başlangıç gösteriyorHelis Yapı’nın girişimi ile inşa edilen  Beyaz Ofis  İstanbul-Anadolu Yakası’nda Kartal’da yükseliyor. 8’er katlı bloklar halinde tasarlanan Beyaz Ofis Kartal, 2 bloktan oluşuyor. Helis Beyaz Ofis’in inşaat alanı 5 bin metrekareye yayılmış durumda. Projede yer alan ofislerin ve dükkanların satış süreci devam ediyor.

  

Beyaz Ofis Helis Yapı’da ofislerin alanı 120 metrekareden başlıyor 320 metrekareye kadar yükseliyor. Projedeki satılık ofisler standart 160 metrekare alana sahip ve fiyatları 660 bin liradan başlıyor, 740 bin liraya kadar yükseliyor. Ofislerin dışında iki adet satılık dükkanın yer aldığı Kartal Helis Beyaz Ofis projesinde ticari birimlerinde metrekare birim fiyatı 3 bin 600 lira olarak belirlendi. Projenin dükkanları 500’er metrekare olarak tasarlandı. 

  

Helis Beyaz Ofis’te dükkan bedelinin yarısına kadar ticari kredi kullanılabiliyor.  Güvenlik, otopark alanı, resepsiyon, çağrı merkezi ve asansör gibi olanakların sunulduğu Helis Beyaz Ofis projesinin teslimleri hemen yapılıyor.

  

0216 353 41 01

http://www.beyaz-ofis.com

Gülay ODABAŞI


projeye sor