Beylikdüzü Avenue Residence örnek daire!

Beylikdüzü Avenue Residence örnek daire! Beylikdüzü Avenue Residence örnek daire!

Firma: Karden İnşaat

Proje: Avenue Residence

Karden İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Beylikdüzü Avenue Residence örnek daire resimleri haberimizin içerisinde yer alıyor...

Satış sürecine devam edilen  Avenue Residence  projesinde 224 adet daire yer alıyor. Beylikdüzü Avenue Residence örnek daire resimlerine haberimizden ulaşabilirsiniz.


Atatürk Havalimanı 'na 20 dakika mesafede konumlanan Avenue Rezidans İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. Beylikdüzü Avenue Residence örnek daire resimleri için haberimizden yararlanabilirsiniz.


Karden İnşaat projesi olarak yaşama geçirilen Beylikdüzü Avenue Residence'ta daire teslimleri hemen yapılıyor. Beylikdüzü Avenue Residence örnek daire resimleri için haberimizi okumanız yeterli.


Dairelerin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildiği Avenue Rezidans Beylikdüzü'nde banka kredisi ile konut sahibi olunuyor. Beylikdüzü Avenue Residence örnek daire resimleri haberimizin içerisinde yer alıyor.


Karden İnşaat Avenue Residence projesinin sosyal alanları arasında; roof cafe, kapalı yüzme havuzu, sinema, restoran,fitness salonu ve çocuk oyun alanları gibi olanaklar sunuluyor.


Beylikdüzü Avenue Residence örnek daire!
Telefon: 0507 315 58 81

Web Adresi: www.avenueresidence.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi


projeye sor