28 / 05 / 2022

Beylikdüzü Kale Kent Evleri teslim tarihi!

Beylikdüzü Kale Kent Evleri teslim tarihi!

Firma: Gül İnşaat-Liv Yapı

Proje: Kalekent

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje Gül inşaat Liv Yapı ve 3S Kale tarafından inşa ediliyor. Beylikdüzü Kale Kent Evleri teslim tarihine göre ilk etap teslimlerinin bu yıl Eylül ayında yapılacak.Ödeme planı kapsamında peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan proje 100 bin metrekarelik arsa alanı üzerine hayata geçiriliyor. Proje İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor.


Toplam 1,471 tane daireden meydana gelen proje Gül inşaat Liv Yapı ve 3S Kale tarafından inşa ediliyor. Projedeki dairelerin tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edildi.


Sosyal kullanım alanları arasında projede su basamakları, Türk hamamı, seyir terasları, fitness center, yapay adalar, yürüyüş ve bisiklet parkurları, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, su oyunları bulunuyor.


Ödeme planı kapsamında projede yüzde 50 peşinatta, kalan kısım 60 ay vade farksız taksitlendirilirken, yüzde 1 peşin ödemelerde; kalan yüzde 24'lük kısım 12 ay sonra ödeniyor, kalan yüzde 75'lik kısım ise banka kredisi ile vadelendiriliyor.


Beylikdüzü Kale Kent Evleri teslim tarihi kapsamında ilk etap teslimleri 2015 yılı Aralık ayında, 2. etap teslimlerinin ise 2016 yılı Aralık ayında yapılacak. Projedeki dairelerin fiyatları 262 bin TL'den başlıyor.


Kale Kent Beylikdüzü ulaşım: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No: 22,Beylikdüzü/İstanbul


Kale Kent satış ofisi telefon: 444 38 07   

Web: http://www.kalekent.com.tr/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor