Beylikdüzü Kalekent satış ofisi!

Beylikdüzü Kalekent satış ofisi! Beylikdüzü Kalekent satış ofisi!

Firma: Gül İnşaat ve Liv Yapı

Proje: Kale Kent Beylikdüzü

Gül İnşaat Liv Yapı ve 3S Kale tarafından inşa edilen projede 1. etap 2015 yılı Aralık ayında teslim edilecek. Beylikdüzü Kalekent satış ofisi telefon numarası 444 38 07 olarak belirlendi.Daire seçeneklerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje Gül İnşaat Liv Yapı ve 3S Kale tarafından inşa ediliyor.


Sosyal alanları arasında projede seyir terasları, Türk hamamı, sauna, tenis kortu, yapay adalar, açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, su oyunları, su basamakları, fitness center bulunuyor.


İstanbul'un Beylikdüzü ilçesi Adnan Kahveci Mahallesi'nde hayata geçirilen projede 1. etap daire teslimleri 2015 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor.


2. etap dairelerin 2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi öngörülen proje toplam 100 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.


Daire fiyatlarının 240 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşinat ya da 48 ay 0 faiz ile taksitlendirme uygulanıyor. 


Beylikdüzü Kalekent satış ofisi!

Telefon: 444 38 07   

Web: http://www.kalekent.com.tr/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor