beylikdüzü Kalekent satılık

beylikdüzü Kalekent satılık

Kalekent Beykent güncel fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. Projeden yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Beylikdüzü Kalekent'te ilk etap teslimleri Aralık'ta!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Kalekent'te 1420 daire ve 32 mağaza yer alıyor. 1+1'den 4+1'e toplamda 25 farklı daire seçeneği sunulan projede 33 blok bulunuyor.

Beylikdüzü Kalekent iletişim bilgileri!

Toplam 100 bin metrekare arsa üzerinde yükselen proje İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde inşa ediliyor. Beylikdüzü Kalekent iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 38 07 olarak belirlendi.

Beylikdüzü Kale Kent'te 240 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Fiyatların 240 bin liradan başladığı Kale Kent projesinde yüzde 1 peşinatlı ve vade farksız taksitli ödeme seçenekleri ile ev sahibi olunabiliyor..

Beylikdüzü Kalekent satış ofisi!

Gül İnşaat Liv Yapı ve 3S Kale tarafından inşa edilen projede 1. etap 2015 yılı Aralık ayında teslim edilecek. Beylikdüzü Kalekent satış ofisi telefon numarası 444 38 07 olarak belirlendi.

Beylikdüzü Kalekent ödemeleri!

Daire tiplerinin 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje İstanbul 'un Beylikdüzü ilçesinde yükseliyor. Beylikdüzü Kalekent ödemeleri kapsamında 48 aya kadar faizsiz taksit imkanı sağlanıyor.

Kalekent Beylikdüzü iletişim!

Toplamda 1.471 adet dairenin yer aldığı Kalekent Beylikdüzü iletişim için 444 38 07 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 33 blok halinde inşa edilen projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Kalekent Rezidans ödeme planı!

Kalekent Rezidans ödeme planı kapsamında 48 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor. İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde inşa edilen projede ilk etap teslimlerinin bu yıl sonunda gerçekleşmesi planlanıyor.

Beylikdüzü Kalekent teslimlerine sayılı günler kaldı!

İstanbul'un planlı yapılaşması, yeşil alanları metrobüs ve gelişen ulaşım projeleriyle öne çıkan yatırım bölgesi Beylikdüzü'nde, az katlı 1471 konuttan oluşan KaleKent projesinde hayat başlıyor.

Beylikdüzü Kalekent fiyat listesi!

100 bin metrekare arsa üzerinde yükselen projede daireleirn tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekte dizayn edildi. Beylikdüzü Kalekent fiyat listesi kapsamında proje 210 bin TL'den başlıyor.

Beylikdüzü KaleKent fiyat bilgileri!

Beylikdüzü KaleKent fiyat bilgileri kapsamında daire fiyatları 280 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Kale Kent Beylikdüzü projesi Gül inşaat, Liv Yapı ve 3S Kale imzası taşıyor.

Beylikdüzü Kalekent iletişim!

Beylikdüzü Kalekent iletişim için 444 38 07 numaralı telefondan satış ofisi ile görüşebilirsiniz. İlk etap teslimleri bu yıl eylül ayında yapılacak olan projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor.

İstanbul Defterdarlığı'ndan Beylikdüzü'nde satılık arsa!

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Beylikdüzü Yakuplu'da bulunan arsayı satıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 15 milyon 355 bin TL olarak belirlendi.

Shell Petrol'den Beylikdüzü'nde satılık gayrimenkul!

Shell Petrol A.Ş., Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi'ndeki akaryakıt depolama alanını satışa çıkardı. Gayrimenkulün toplam alanı 69 bin 697 metrekare.

Beylikdüzü Metrohome satılık ev fiyatları!

Kameroğlu İnşaat tarafından inşa edilen Beylikdüzü Metrohome satılık ev fiyatları 258 bin liradan başlıyor.

Beylikdüzü Kalekent tercihini Arçelik'ten yana kullandı!

Arçelik A.Ş., Beylikdüzü Beykent mevkiinde inşası devam eden Kalekent projesinin çözüm ortağı olarak projenin farklı bölümlerinde yenilikçi ürünleriyle yer alıyor. Projede Arçelik A.Ş.’nin ankastre ürünleri ve klimaları tüketiciler ile buluşuyor.

Beylikdüzü Kalekent güncel daire fiyatları!

Beylikdüzü Kalekent güncel daire fiyatları 310 bin TL'den başlayarak değişiyor. 2 etaptan oluşan Kalekent Evleri Beylikdüzü projesinde ikinci etap teslimleri bu yıl sonunda yapılıyor...

Beylikdüzü Kalekent'te Sevgiler Günü’ne özel kampanya!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesinde “Peşin ve kredili satışlarda yüzde 14 indirim ile Şimdi Al Gelecek Yıl Öde veya 0,80 faiz oranı ile banka kredisi kullan!” kampanyası başlattı.

11. Mahalle Beylikdüzü Rezidans satılık!

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü İlçe'sinde yükselen proje 29 bin 918 metrekare arsa alanına yayılıyor. 11. Mahalle Beylikdüzü Rezidans satılık daire teslimleri Ekim ayı 2018 yılında yapılması planlanıyor.

Beylikdüzü Kalekent 2. Etap ne zaman teslim?

Konut fiyatları 310 bin TL'den başlangıç gösteren Kalekent Rezidans 100 bin metrekare arsa alanına sahip. Projede banka kredisiyle ödeme yapılabiliyor. Peki Beylikdüzü Kalekent 2. Etap ne zaman teslim edilecek?

Beylikdüzü Kalekent Konutları iletişim bilgileri!

Gül İnşaat ve Liv Yapı ortaklığında yükselen Kalekent Projesi İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. İşte Beylikdüzü Kalekent Konutları iletişim bilgileri...

Kalekent Beylikdüzü satılık ev!

İstanbul İl 'i Beylikdüzü iİçe' sinde yükselen Kalekent projesi toplam 1471 daireden meydana geliyor. Kalekent Beylikdüzü satılık ev tapuları 29 Kasım Pazar günü teslim edilecek.

Beylikdüzü Kalekent'te tapular teslim ediliyor!

Toplam 1471 daireden meydana gelen proje Gül İnşaat Liv Yapı ve 3S Kale imzasıyla yükseliyor. Beylikdüzü Kalekent'te tapular teslim ediliyor. Proje toplam 100 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü Evleri satılık!

Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü Evleri satılık konut fiyatları metrekare bazında 3 bin 900 TL'den başlıyor. Banka kredisi kullanılabilen projede çeşitli sosyal imkanlar sunuluyor.

Beylikdüzü Kalekent'te ilk etap teslimleri Aralık'ta!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Kalekent'te 1420 daire ve 32 mağaza yer alıyor. 1+1'den 4+1'e toplamda 25 farklı daire seçeneği sunulan projede 33 blok bulunuyor.

beylikdüzü Kalekent satılık

beylikdüzü Kalekent satılık beylikdüzü Kalekent satılık


100 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Kalekent projesinde satışlar devam ediyor. Projede 1.420 daire ve 32 dükkan bulunuyor. 


Kale Kent projesi Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale Gayrimenkul ortaklığıyla hayata geçiriliyor. Beylikdüzü Beykent'te yükselen projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor.


Kale Kent Beykent projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor. Kale Kent projesinin ilk etabı hemen teslim ediliyor, projenin ikinci etabı bu yıl sonunda teslim edilecek.


Kalekent Beykent güncel fiyat listesi:


Kale Kent 1. etap fiyatları


59-69 metrekare 1+1 daireler 310 bin TL ile 345 bin TL,

92-141 metrekare 2+1 daireler 510 bin TL ile 630 bin TL,

153-183 metrekare 3+1 daireler 656 bin TL ile 860 bin TL,

222 metrekare 4+1 daireler 924 bin TL ile 1 milyon 120 bin TL.
Kale...