Beylikdüzü konut projeleri sahiplerini bekliyor!

Beylikdüzü konut projeleri sahiplerini bekliyor! Beylikdüzü konut projeleri sahiplerini bekliyor!

Son dönemlerde yerleşim alanı olarak öne çıkan Beylikdüzü'nde yapımı devam eden yeni projeler özellikle ulaşım sorununun çözülmesiyle daha da cazip hale geliyor. Demir Romance M2 fiyatı: 2.800 TL'den başlıyor.Son dönemlerde yerleşim alanı olarak öne çıkan Beylikdüzü'nde yapımı devam eden yeni projeler özellikle ulaşım sorununun kısmen çözülmesiyle daha da cazip hale geliyor. Demir Romance M2 fiyatı: 2.800 TL'den başlıyor. Satış oranı: %60 Kampanya: 14 Ocak'a kadar daire alanlar Jolly Tur'dan hediye çeki kazanıyor. Aynı zamanda %5 peşinatla ev sahibi olma imkanı var. 


Satışlar yüzde 60'lara ulaştı bu 4 projeden Beylikdüzü'nde satışa çıkan ilk proje Demir Romance oldu. Nisan 2013'te satışa çıkan, aşk temalı, akıllı ev teknolojisiyle inşa edilen Demir Romance'ın, diğer projelere göre erken satışa çıkmasının avantajıyla satışları yüzde 60'ı buldu. 1+1'den 4.5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projede metrekare fiyatları 2 bin 800 liradan başlıyor. 


Demir Romance projesini değerlendiren Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, projenin diğer projelerden ayrılan özelliklerini şöyle anlatıyor: "Demir Romance projemizde blok aralıklarının geniş tutarak projemizde ferah bir yaşam alanı sunuyoruz. Yeşil alanları, açıkkapalı yüzme havuzları ve şelaleleri içinde barındıran Demir Romance'ta, daire sahiplerine tatil konseptinde bir yaşam vaad ediyoruz. Teknik kısımdan değerlendirdiğimizde ise, birinci sınıf işçiliği birinci sınıf malzemelerle perçinliyoruz. Projede daire sahiplerine sunduğumuz akıllı ev sistemiyle de bölgede fark yaratıyoruz. Fiyat olarak değerlendirdiğimizde, az önce bahsettiğim artıları fiyat listemize yansıtmıyoruz. Bölgede yer alan projelerin fiyatlarıyla çok farkımız yok. Aynı oranlarda seyrediyoruz" dedi. 


Kalekent Konut sayısı  2.656 TL'den 1»4" başlıyor * İstanbul'un kentleşme ve sosyal imkânlar I açısından öne çıkan ilçelerinden Beylikdüzü'nde son dönemde rekabet arttı. Geçtiğimiz yılın son aylarında satışların hızlandığı ve yeni projelerin de peşpeşe devreye girdiği Beylikdüzü, yabancı yatırımcıların da ilgilendiği bölgelerden biri. 

İlçede, metrekare ve kira fiyatlarının ortalamanın altında seyretmesi, hem oturum hem de yatırım merkezi olmasını sağladı. Şehir merkezinden uzaklığının dezavantajını metrobüs hattı ve açılacak yeni metro hatlarıyla gideren Beylikdüzü'nde ulaşımın kısmen çözülmesiyle fiyatlar da yükselmeye başladı. Özellikle metrobüs hattı devreye girdiğinde bölgedeki fiyatlar yüzde 30 oranında arttı. Bölgede inşa edilen projeler, lansmandan teslime kadar projeye göre yüzde 40-60 arasında prim yaptı. 


Prim yapması bekleniyor 2014'te bölgenin prim yapmaya devam etmesi bekleniyor. Bölgede yeni projelerde metrekare fiyatları 2 bin ile 3 bin lira arasında. Şu anda Beylikdüzü'nde satışta olan 4 büyük proje var. Bunlar, Demir İnşaafm Demir Romance, Şahinler, Uzman, Beyaz, Mutlu, Moher Grup ve Mes İnşaat'm ortak yürüttüğü Westside İstanbul, 3S Kale, Liv Yapı ve Gül İnşaat'm projesi Kalekent.. Yolun karşı tarafında ise Gül Yapı'nınGül Park Yaşam projesi satışta. Peki, rekabetin ve projelerin bu kadar olduğu Beylikdüzü'nde hangi projeye yatırım yapmak gerekiyor? Bölgedeki 4 projeyi fiyat ve özellikleri açısından kıyasladık... 


Vatan