Beytepe Parktepe Evleri inşaatı ne durumda?

Beytepe Parktepe Evleri inşaatı ne durumda? Beytepe Parktepe Evleri inşaatı ne durumda?

Başkent Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, titiz düşünülmüş, sağlam ve estetik dış yapısının yanı sıra, fonksiyonel, rahat ve kaliteli iç mekan kurgusuyla da öne çıkıyor.Başkent Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, titiz düşünülmüş, sağlam ve estetik dış yapısının yanı sıra, fonksiyonel, rahat ve kaliteli iç mekan kurgusuyla da öne çıkıyor.


Projeyi hayata geçiren Şahika Grup Yapı’nın ortaklarından İç Mimar Murat Altuntaş, “Yapıların daha kullanışlı ve kaliteli olması için binanın dışına olduğu kadar, mekanlara da özenli davranmak gerekir. Parktepe’de de hayallerdeki konutları adeta orkestra gibi çalışarak, dışarıdan ve içeriden titiz bir uyumla kurguluyoruz” dedi.

 

Başkent Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’de inşa edilen Parktepe Evleri, sağlam, detaylı ve estetik dış yapısının yanı sıra, fonksiyonel, rahat ve kaliteli yaşam alanlarıyla da öne çıkıyor.

Stresten uzak, manzaralı, ferah ve dinlendirici bir hayat sunmanın yanında konforlu ve kullanışlı konutlara imza atan konut projeleri, doğru dekorasyonla kendini daha fazla öne çıkarıyor. Uygun renk seçimi ve karakteri yansıtan mobilyalar, kullanışlı ve estetik mekanlar konut sahiplerinin enerjisini artırırken, yanlış uygulamalar ise kişilere olumsuz etki edebiliyor.


Beytepe’nin 1150 metre rakımla en yüksek noktasında hayata geçirilen Parktepe Evleri’nde de, projenin İç Mimar yatırımcısı Murat Altuntaş ve ekibinin titiz çalışmaları, dış yapı ve iç mekanları bütünleştirerek, kaliteli yaşamın kapılarını açıyor.


Konut projelerinin geniş, ferah ve güneş ışığını içeri alan özelliklerde hayata geçirilmesinin yaşam kalitesini yükselttiğini ifade eden Şahika Grup Yapı ortaklarından İç Mimar Murat Altuntaş, “Yapıların daha kullanışlı ve kaliteli olması için binanın dışına olduğu kadar, mekanlara da özenli davranmak gerekir. Ev ne kadar geniş, manzaralı ve aydınlık olsa da yanlış dekorasyon tüm bu özelliklerin önüne geçerek, sıkıcı, karanlık ve enerjisi düşük konutlar ortaya çıkmasına neden olabilir. Kullanışlı ve kaliteli kurgulanmış iç mekana karşın dış cephedeki en ufak hata da projenin değerini düşürebilir. Bu yüzden uyumu bulmak çok önemli” dedi.


Altuntaş, doğru, kaliteli ve daha yaşanılabilir konutlara ulaşılabilmesi için inşaat sektörünün mutlaka iç mimari ve tasarımla ahenk içinde çalışması gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi:

“İnşa edilen yapıların dış ve iç estetiği bütünlük gösterir, kullanış estetikle bir araya getirilebilirse başarılı bir proje ortaya çıkar. LEMA Grup ve FERTAŞ AŞ işbirliğiyle kurulan Şahika Grup Yapı olarak inşa ettiğimiz Parktepe Evleri’nde de hayallerdeki konutları adeta orkestra gibi çalışarak, dışarıdan ve içeriden titiz bir uyumla kurguluyoruz. Konutları hayal ederek, yaşayarak planlıyor, konut sahiplerinin kaliteli hayat sürebilmeleri için estetik dokunuşu güçlendiriyoruz. “