BG Enerji Petrol İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BG Enerji Petrol İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! BG Enerji Petrol İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BG Enerji Petrol İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile 1 Aralık'ta Haci Bayram Genç tarafından kuruldu. BG Enerji Petrol İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Haci Bayram Genç tarafından 100 bin TL sermaye ile 1 Aralık'ta  kuruldu. 

 

BG Enerji Petrol İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan gerekli lisans alınarak enerji kaynaklarının üretim tesislerinde elektrik enerjisine dönüstürülmesi için üretim tesisi kurulması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin ve/veya kapasitenin müsterilere satısını yapmak .ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

 


BG Enerji Petrol İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres; Z.GÖKALP MH.S.DEMİREL BLV.MALL OF İSTANBUL KULE C BLOK 7C/114 BAŞAKŞEHİR