Biev'den Ramazan'a özel indirim!

Biev'den Ramazan'a özel indirim!Dünya çapında birçok tasarımcıyla oluşturulan özel koleksiyonları ve el işçiliği ile şekillendirilmiş mobilyaları ile öne çıkan Biev, seçili ürünlerinde Ramazan’a özel yaptığı indirimiyle iftar sofralarınıza eşlik edecek.


Dünya çapında birçok tasarımcıyla oluşturulan özel koleksiyonları ve el işçiliği ile şekillendirilmiş mobilyaları ile öne çıkan Biev, seçili ürünlerinde Ramazan’a özel yaptığı indirimiyle iftar sofralarınıza eşlik edecek. 


Ramazan günlerinin en keyifli ve paylaşım dorukta olduğu iftar sofralarınız Biev ürünleriyle lezzetleniyor. Biev ürün gamındaki mutfak ürünleri ve sofra takımları iftar sofralarına lezzet katarken, keyifli masalarda bambaşka bir hava estiriyor. Sevdiklerinize hazırladığınız enfes yemekler, biriktirdiğiniz sevgi dolu anılar için Biev, Ramazan sofralarınızın mönülerini hazırlarken size yardımcı olacak pişirme ürünleri, sunum, saklama, yemek takımı, çatal bıçak takımı, çay ve kahve takımlarını Biev.com.tr’ de ekstra indirimlerle satışa sunuyor. İftar sofranızı hazırlamadan önce mutlaka www.biev.com.tr adresine göz atıp, istediğiniz ürünü sipariş edin.

 

www.biev.com.tr