Birevim 100 aileye tapularını teslim etti!

Birevim 100 aileye tapularını teslim etti! Birevim 100 aileye tapularını teslim etti!

Birevim, geçtiğimiz günlerde 850 kişinin katılımı ile birlikte toplu tapu teslim töreni gerçekleştirdi. Toplu tapu teslim töreninde Birevim, 100 aileye tapularını teslim etti.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

7 bölgedeki 36 şubesiyle müşterilerine ulaşan Birevim, sektöre kazandığı yeniliklerle büyümesini sürdürüyor. 2017 sonunda yüzde 100’ün üzerinde büyüyen marka, 2018 yılsonunda da yüzde 100 büyümeyi hedefliyle çalışmalarını devam ettiriyor. 

Bu yılın sonunda toplam 15 binin üzerinde yeni müşteri hedefleyen marka, Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet götürüyor. Şu an toplam 36 şubesi olan Birevim, bu yılın sonuna kadar 60 şubeye ulaşma hedefiyle çalışıyor.

“Yıl sonunda her ay 400 aileyi ev sahibi yapmak istiyoruz”

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Bu akşam 850 civarı ailemizi burada ağırlıyoruz. Bu aileler arasından 100 ailemize evinin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Böylesi büyük toplu teslim törenlerini farklı illerde her ay düzenli olarak tekrar edeceğiz. Bir yönüyle bu programlar vesilesiyle tapusunu teslim alan ailelerimizin yaşadığı mutluluğa ortak oluyoruz, onlarla daha yakından tanışma fırsatı elde ediyoruz. Şu an itibariyle aylık ortalama 250’nin üzerinde teslimat gerçekleştiriyoruz. Her ay 1.300’ün üzerinde de yeni müşterimiz oluyor. Bu yılın sonunda aylık ortalama 2.000 yeni müşterimiz olmasını bekliyoruz. Yine aynı şekilde bu yılın sonunda teslim adetlerimiz her ay ortalama 400 civarında olacak” dedi.

pus