Bizimtepe Aydos Sancaktepe fiyat tablosu!

Bizimtepe Aydos Sancaktepe fiyat tablosu! Bizimtepe Aydos Sancaktepe fiyat tablosu!

Firma: Halk GYO-Vakıf GYO

Proje: Bizimtepe Aydos

Bizimtepe Aydos'ta teslimlerin 2017 yılı Kasım ayında yapılması planlanıyor. Projede banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. İşte Bizimtepe Aydos Sancaktepe fiyat tablosu...Bizimtepe Aydos Rezidans'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri mevcut. Proje Halk GYO ve Vakıf GYO işbirliğinde hayata geçiriliyor. 


Bizimtepe Aydos Sancaktepe fiyat tablosu dairelerin planlarına göre değişiklik gösteriyor. 13 katlı 17 bloktan oluşan proje 95 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 


Samandıra  Bizimtepe Aydos  Evleri'nde çardaklar, koşu parkurları, çim amfiler, hobi bahçeleri, ticari birimler, özel anaokulu, süs havuzları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar bulunuyor. 


Teslim tarihi 2017 yılı Kasım ayı olarak belirtilen Aydos Bizimtepe Rezidans'ta yüzde 5 peşinatta, kalan kısmın yüzde 20'si 2 yıl sonra alınıyor ve yüzde 75'lik bedel için banka kredisi kullanılıyor. 

Bizimtepe Aydos Sancaktepe fiyat tablosu!

Sancaktepe Bizimtepe Aydos'ta 2+1 konut fiyatları 440 bin TL ile 557 bin TL, 3+1 konut fiyatları 535 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiyor. Proje 1.037 adet daireden meydana geliyor. 

16 soruda Bizimtepe Aydos Projesi!

Bizimtepe Aydos ulaşım: Veysel Karani Mah. Kanuni Cad. No : 3/A/1 Sancaktepe - İstanbul


Bizimtepe Aydos satış ofisi iletişim 

Telefon: 0216 600 10 00

Web: http://www.halkgyo.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor