Blox Haliç 3 Kağıthane fiyatları!

Blox Haliç 3 Kağıthane fiyatları! Blox Haliç 3 Kağıthane fiyatları!

Firma: Efektif Gayrimenkul

Proje: Blox Haliç 3

Blox Haliç 3 projesi İstanbul Kağıthane'de Efektif Gayrimenkul tarafından hayata geçirildi. Projede fiyatlar minimum 229 bin TL'den başlıyor...Efektif Gayrimenkul tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen  Blox Haliç 3  projesi 1. 550 metrekare alan üzerinde yükselecek. Projenin inşaat alanı 9 bin 500 metrekare olarak belirlendi.


Toplam 70 daireye yer verilen Blox Haliç 3 Konutları Aralık 2017 tarihinde teslim edilecek. Blox Haliç, finans ve iş çevreleri olan Beşiktaş, Mecidiyeköy, Maslak ve Levent’e yakın noktada yer alıyor. 


Kağıthane Blox Haliç; fitness merkezi, hobi odası (bilardo, langırt, masa tenisi), arkadaşlarınızla ya da komşularınızla eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz kafe alanı, toplantı odası, yiyecek hazırlama ve servis bölümü, çocuk oyun alanı, seyir terası, her daireye özel depo alanı, 7/24 kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi olanaklar da sunuyor.


Blox Haliç 3 Kağıthane fiyatları!

Blox Haliç 3 Kağıthane fiyatları 229 bin TL ile 1 milyon 287 bin 418 TL arasında değişiyor. Proje ''Her Adımda İstanbul'' sloganıyla tanıtılıyor.


Blox Haliç 3 iletişim!

0 (212) 294 71 31 

www.bloxhalic.com

www.efektifgayrimenkul.com

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor