Bodrum Bodream'de 117 bin Euro'ya! Hemen teslim!

Bodrum Bodream'de 117 bin Euro'ya! Hemen teslim!

Hemen teslim edilen Bodream villalarında fiyatlar 117 bin Euro'dan başlıyorYapımına 2009 yılında başlanan Bodream'de ilk 48 villa teslime hazır durumda. Hemen teslim edilen konutların alanları 116, 145 ve 147 metrekare arasında değişiyor ve 2+1 ile 3+1 dubleks tipinde bulunuyor.

Toplamda 772 villanın bulunacağı Bodream, 5 fazdan oluşacak ve 2012'de tamamlanacak. İçinde küçük bir alışveriş merkezi ile bir de sosyal kulübün bulunacağı yazlık projenin mimari konsepti Amerikalı Micheal Sorkin Studio tarafından, mimari uygulaması ise Boran Ekinci Architects tarafından gerçekleştirildi.

3 tip villanın bulunduğu Bodream'de villalar 4'lü bloklar halinde inşa ediliyor. Villaların ilk katlarının salon, mutfak ve yatak odaları, üst katta ise tek yatak odası ve ebeveyn banyosu yer alıyor. Üst katlardaki yatak odalarının her biri terasa açılıyor.

Kıyı Gayrimenkul'un Güllük Körfezi'nde yer alan Antik İasos'ta 53 hektar üzerinde inşa ettiği Bodream evlerinde fiyatlar 117 bin Euro ile 160 bin Euro arasında değişiyor. Bodream evleri için yüzde 25 peşinatla tüm bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor. Bodream konutları için özel bir banka anlaşması bulunmuyor.

Bodream'deki villaların isimleri Olive (zeytin yeşili), Ivy (sarmaşık yeşili), Jade (açık yeşil), Moss (yosun yeşili) ve Lime (misket limonu yeşili) şeklinde sıralanıyor. Bodrum'un kuzeyinde, havalimanına 20 dakika mesafede konumlanan Bodream, içinde iyi korunmuş iki tiyatro ve pazar yerinin bulunduğu Iasos Antik Kenti'ne de 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

http://www.bodream.com/turkce/

0530 526 36 99

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com