Çukurova Balkon

Boğaz'ın incisi Hotel Les Ottomans icradan satılıyor!

Boğaz'ın incisi Hotel Les Ottomans icradan satılıyor! Boğaz'ın incisi Hotel Les Ottomans icradan satılıyor!

Dünyaca ünlü isimleri konuk eden Hotel Les Ottomans, muhteşem İstanbul manzarası ile göz kamaştırıyor. Ahu Kerimoğlu'nun sahibi olduğu otelin 400 milyon liraya alıcı bulması bekleniyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


İstanbul Boğazı'nın en gösterişli yapıları arasında yer alan, manzarası ve tarihiyle büyük beğeni toplayan Hotel Les Ottomans satışa çıktı.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Ahu Kerimoğlu'nun sahibi olduğu otel ABD Başkanı Donald Trump, ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez, Victoria's Secret melekleri Karolina Kurkova ile Adriana Lima ve dünyaca ünlü aktör Nicolas Cage gibi pek çok ünlü ismi misafir etti.

Takvim Gazetesi'nden Ufuh Özcan'ın haberine göre; Kerimoğlu'nun bazı durumlar nedeniyle satmak zorunda kaldığı otel dünyanın en iyi otelleri arasında yer alıyor. Galatasaray Spor Kulübü eski başkanlarından Ünal Aysal'ın eski eşi Ahu Kerimoğlu tarafından 2006'da satın alınan otel 60 milyonluk restorasyonla yeniden hizmete açılmıştı. 

Şimdiki değeri paha biçilemeyen otel açık artırma ile satışa çıkıyor. İlk teklifi 88 milyon lira ile Türk firması verirken, icra yoluyla açık artırmada satışa çıkan otelin yaklaşık 400 milyon liraya alıcı bulması gerekiyor.