02 / 07 / 2022

Bomba dolar iddiası kulislerde konuşuluyor: 'Dolarınızı satın!'

Bomba dolar iddiası kulislerde konuşuluyor: 'Dolarınızı satın!'

Milyonlarca kişi dolar kurundaki yükselişi merakla takip ediyor. Gündeme bomba gibi düşen, firmalara 'dolarınızı satın' iddiası kulislerde konuşulmaya başladı. Neler oluyor?Dolar/TL bugün 16,20 lira seviyesine kadar yükseldi. Doların yükselişi hız kesmeden devam ediyor. Merkez Bankası'nın dolardaki yükselişi kontrol atına alabilmek için dolar satın aldığı öngörülüyor.

 Bomba dolar iddiası kulislerde konuşuluyor: Dolarınızı satın!

Firmaları arayan yetkililer firmalardan 'dolarınızı satın' ricasında bulunduğu  kulislerde konuşulmaya başlandı. Neler oluyor? İşte merak edilen ayrıntılar...


 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.