Bomonti The House Residence ödeme planı!

Bomonti The House Residence ödeme planı! Bomonti The House Residence ödeme planı!

Firma: Yenigün İnşaat

Proje: The House Residence

Bomonti The House Residence ödeme planı kapsamında projede yüzde 30 peşinatta kalan yüzde 70'i proje bitimine kadar vadelendirme sağlanıyor. Projede toplam 155 adet daire bulunuyor.Bomonti The House Residence projesinde dairelerin tipleri studyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Projenin ilk 3 katı house otel, 4 ila 15 katı ise rezidans olarak dizayn edildi.


Bomonti The House Residence projesinde "House Grup"un hizmet vereceği The House Hotel, The Residence Lounge, The Dining Room, The Cafe, The Club Fitness, The Club Office, The Garden Terrace, The Service gibi alanları bulunuyor.


Bomonti The House Residence projesi Hilton Otel'e yürüme mesafesinde yükseliyor. Projedeki studyo daireler 41 ile 45 metrekareden oluşurken, 1+1 daireler 85 ile 95 metrekare alandan oluşuyor.


Bomonti The House Residence projesinde daireler Mayıs 2016'da teslim edilecek. Projedeki dairelerin fiyatları 220 bin dolardan başlıyor, daire tiplerine göre fiyatlar da değişiyor.


Bomonti The House Residence ödeme planı kapsamında 36, 60 ve 120 aya kadar  banka kredisi kullanılıyor. Projede yüzde 30 peşinatta kalan yüzde 70'i proje bitimine kadar vadelendirme uygulanıyor.


Bomonti The House Residence iletişim

Telefon: 444 49 30

Web: www.yenigun.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor