Bornova Folkart Life Rezidans satılık!

Bornova Folkart Life Rezidans satılık!

Firma: Folkart Yapı

Proje: Folkart Life Bornova


İzmir'in Bornova İlçe'sinde bulunan projede 25 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Bornova Folkart Life Rezidans satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede kapalı otopark, yüzme havuzları, SPA ve fitness, restoranlar, koşu ve yürüyüş yolu, açık - kapalı süs havuzu, cafe ve çarşı, çocuk havuzu bulunuyor. 


Daire tiplerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje ulaşım bilgisine göre Çeşme Otoyolu ve İzmir-Aydın Otoyolu'na bağlantısı üzerinde hayata geçiriliyor.


Toplam 25 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Bornova Folkart Life Rezidans projesinde dairelerin büyüklükleri 46 metrekareden başlayıp 211 metrekareye kadar yükselerek dizayn edildi.


Ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşin ödeme ödendiğinde kalan yüzde 75'lik bedel için banka kredisiyle 120 ay taksitlendiriliyor. Proje İzmir'in Bornova İlçe'sinde bulunuyor. 


Bornova Folkart Life Rezidans satılık dairelerin fiyatları 189 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projedeki dairelerin teslimleri 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor. 


Telefon: 444 22 78 

Web: www.folkartlifebornova.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor