Bosch portföyüne GAS 18 V-LI akülü el süpürgesini ekledi!

Bosch portföyüne GAS 18 V-LI akülü el süpürgesini ekledi!Bosch Elektrikli El Aletleri Professional el süpürgesi portföyüne ağır toz ve kirler için yüksek çekme gücüne sahip GAS 18 V-LI akülü el süpürgesini ekledi.


Fayans delimi sonrası ortaya çıkan parçaların temizlenmesi ya da ahşap malzemelerde kesim veya zımpara sonrası oluşan tozların kaldırılması söz konusu olduğunda, profesyoneller, pratik olduğu kadar güçlü bir el süpürgesine de ihtiyaç duyar. Bunlara ilave, çalışma ortamlarında oluşan ağır toz ve kirlerin kullanıcı sağlığına herhangi bir zarar vermeden en kolay şekilde temizlenmesi istenir.


İşte Bosch Elektrikli El Aletleri’nin Profesyonel seri ürün portföyüne yeni eklediği GAS 18 V-LI akülü el süpürgesi, temizlik gerektiren durumlarda daha fazlasını sunmak için geliştirildi. Yeni ürün, ağır toz ve kirler için yüksek çekme gücüyle takdir topluyor.


Daha fazla kullanıcı sağlığı için HEPA filtresine sahip olan GAS 18 V-LI, çalışma alanlarında temizlik gerektiren durumlarda, işleri sizler için kolaylaştırmaya şimdiden aday…


700 ml büyük boy toz haznesine sahip olan yeni ürün, 5 farklı adaptörle çok yönlü kullanım fırsatı sunuyor. LED ışığı karanlık ve dar köşeleri bile aydınlatarak temizliği kolaylaştırıyor. Yumuşak tutamağı ise ergonomik yapısıyla kullanıcıyı yormuyor.