Bosch'tan pratik ve hassas çalışmalar için yeni planya: PHO 3100

Bosch'tan pratik ve hassas çalışmalar için yeni planya: PHO 3100 Bosch'tan pratik ve hassas çalışmalar için yeni planya: PHO 3100

Bosch Elektrikli El Aletleri amatör kullanıcıları için yeni bir planya geliştirdi. PHO 3100, ufak tamirat işlerini kendisi yapmayı tercih eden kullanıcılar için yeni bir seçenek sunuyor.Ev işleri ile uğraşmayı sevenlerin tercihi olacak olan Bosch'un yeni elektrikli planyası PHO 3100, yenilikçi fonksiyonlarının yanı sıra, yapılacak işleri oldukça pratik hale getirecek şekilde tasarlandı. Yeni PHO 3100'nun büyük topuzu ile 3,1 milimetreye kadar hassas kesme derinliği ayarı yapılabiliyor. Okunması kolay ölçek sayesinde en ince ayarlar kolaylıkla yapılabiliyor.

Cihaz 3 kilogramlık ağırlığı ile sınıfının en hafif planyası olma özelliğini taşıyor. PHO 3100'ün ince taneli volfram karbit bıçaklı Woodrazor bıçak sistemi ile optimal yüzey işleme yapılabiliyor. Cihazın istenen ölçüde çentikler açılabilmesi ve yüzeylerin doğru açıda planyalanabilmesi için standart paralel stop özelliği ise kullanıcılarının işlemlerini kolaylaştırıyor.

PHO 3100, optimal ağırlık dengeleme ve kabzasındaki geniş tutamak destekleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Cihazın 7500 watt gücündeki motoru, rölantide 16,500 devir/dak hızı ve Woodrazor bıçak sistemi, hızlı bir çalışma ve düzgün yüzeyler elde edilmesini mümkün kılıyor.

Yenilikçi Woodrazor sistemi
Woodrazor sistemi, 82 mm'lik iki taraflı kullanılabilir bıçak ve elektronik olarak dengelenmiş kesme bloğundan oluşuyor. İri taneli wolfram-karbit metalinden yapılmış olan bıçak son derece keskin ve sağlam. İki bıçaklı diğer planya bıçaklarına göre son derece hızlı değiştirilebiliyor veya döndürülebiliyor. Entegre edilmiş park pabucu sayesinde bıçak ucu korunuyor. Planyanın çalışması esnasında park pabucu otomatik olarak katlanıp açılabiliyor.