Braas, çatı yenileme kampanyası başlattı!

Braas, çatı yenileme kampanyası başlattı! Braas, çatı yenileme kampanyası başlattı!

Dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Braas müşterilerine alırken kazandıran "Çatı Yenileme Kampanyası" başlattıKampanya kapsamında Braas Çözüm Noktaları'nda 36 aya varan vade avantajları ile kredi imkanı sunuluyor.

Kiremit ve çatı  sistemleri sektöründe 50 yıldır pazar lideri olarak hizmet veren Braas firması müşterilerine alırken de kazandıran çatı yaptırma kampanyası başlattı. 36 aya varan vade avantajları sunan kampanya kapsamında Braas Çözüm Noktaları müşterilerini dinleyerek, ihtiyaçlarına göre çözümler üretiyor ve en uygun banka kredisini öneriyor.

Braas'ın tasarım ve teknolojiyi buluşturan geniş ürün gamı ve uzman çözüm ortakları ile anahtar teslim çatı hizmeti; şimdi uygun ödeme imkanları ile müşterilerinin çatılarını yaptırırken üç kere kazanmalarını sağlıyor. Bu kampanya ile hem Braas'ın kalitesine ve sunduğu çatı estetiğine hemen kavuşmak, hem de isteğe bağlı olarak da güneşten enerji üreten akıllı bir çatıya sahip olmak mümkün.  

Braas Çatı Sistemleri Hakkında

Merkezi Almanya'da bulunan dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Monier Grup, 4 kıtada, 46 ülkede 150'den fazla üretim tesisi ve 11.155 çalışanı ile sektöründe pazar lideri olarak faaliyet gösteriyor. 

Türkiye'de Braas markası  ile 1998'den beri üretim gerçekleştiren firmanın 36.000 m2 alan üzerine kurulu Gebze tesisleri; tam otomasyonlu uygulama teknolojisi ile dünyanın en büyük kiremit üretim fabrikalarından biri olma özelliğine sahip.

Tasarım ürünleri ile yepyeni bir çatı sistemi anlayışını hayata geçiren Braas; geniş ürün yelpazesinin yanı sıra danışmanlık ve mühendislik hizmetlerini de en yüksek kalite ile müşterilerine sunuyor.