Brandium Ataşehir'de 170 bin TL'ye!

Brandium Ataşehir'de 170 bin TL'ye!Emay  İnşaat, Erko Group ile beraber, Ataşehir 'in sembolü olacak yepyeni bir yaşam alanı sunacak. İstanbul 'un finans ve modern kent merkezi Ataşehir 'de  yapılacak olan projede konutları fiyatları 170 bin TL'den başlangıç gösteriyor....


Emay  İnşaa,t Erko Group ile beraber, Ataşehir 'in sembolü olacak yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. İstanbul 'un finans ve modern kent merkezi Ataşehir 'de konumlandırılan Brandium Ataşehir 70 dönümlük alanda hayata geçiriliyor.

Metrekare fiyatları 4 bin 300- 4 bin 800 lira arasında olacak projede, daireler 170 bin ile 630 bin lira arasında satılacak. Stüdyo, Stüdyo, 1+1, 1.5+1,2+1, 2.5+1, 3+1, 4+1,5+1 seçeneklerinden oluşan bin 150 konutun tamamının residence hizmetinden faydalanacağı projede, 3 farklı blokta, deniz manzaralı 80 farklı daire tipi bulunuyor.

8 Haziran 'da satışa sunulacak olan projede alışveriş merkezi ve otel bulunacak. Ada şeklinde yapılması planlanan projeden yol geçmemesi hedefleniyor.

Brandium Ataşehir, 5 katta bir özel kat bahçeleri, 4 metreye yakın tavan yüksekliği, su konseptli yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, yüzme havuzları, özel havuzlu teras katları, spor tesisi, kreş gibi sosyal alanları fark yaratıyor.

http://www.brandiumatasehir.org/

 

 Münevver Danış/Emlakkulisi.com