27 / 05 / 2022

BTicino Axolute Swarovski ile duvarlarınıza mücevher ışıltısı!

BTicino Axolute Swarovski ile duvarlarınıza mücevher ışıltısı!

BTicino, Axolute Swarovski serisi ile duvarlarınıza mücevher ışıltısını taşıyor. Her biri el yapımı anahtar prizler, Crystal ve Light Peach olmak üzere 2 seçenekle kullanıcılarının beğenisine sunuluyorFarklı tasarımlı anahtar prizleri ile aydınlatma ihtiyaçlarına cevap veren BTicino, Axolute Swarovski serisi ile duvarlarınıza mücevher ışıltısını taşıyor. Her biri el yapımı anahtar prizler, Crystal ve Light Peach olmak üzere 2 seçenekle kullanıcılarının beğenisine sunuluyor


Modern İtalyan tasarımıyla teknolojinin buluştuğu BTicino’nun Axolute Swarovski serisi Swarovski ışıltısını duvarlara yansıtıyor. Zarafet ve çekiciliği bünyesinde barındıran Axolute’un Swarovski serisi, Swarovski’nin parlaklığını el yapımı ustalıkla harmanlayarak sunuyor. El yapımı olan Axolute Swarovski çerçeveleri, Axolute mekanizmalarını eşsiz ve mükemmel bir stille giydiriyor ve bu eşsiz tarz, bulunduğu ortamın enerjisine enerji katıyor.


Swarovski taşlarının ışıltısı ve Axolute zarafetinin bir araya gelmesiyle duvarlarda yerini alan BTicino’nun Axolute Swarovski serisi, evinizin en göz alıcı aksesuarı haline geliyor. Crystal ve Light Peach olmak üzere 2 renk seçeneğine sahip olan Axolute Swarovski; 2,3,4 ve 3+3 modül seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özel projeler için ise farklı modüllere çözüm sunabilmek adına özel sipariş ile üretimi sağlanabiliyor.


Daha fazla bilgi için www.bticino.com.tr ve www.bticino.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.