Buca Yapı’nın Özdere Şubesi açıldı!

Buca Yapı’nın Özdere Şubesi açıldı! Buca Yapı’nın Özdere Şubesi açıldı!

Seramiksan, Türkiye çapında 200’ü aşkın mağazasıyla kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Buca Yapı’nın Özdere Şubesi açıldı.


İleri teknolojisi ve geniş ürün yelpazesiyle sektörde fark yaratan Seramiksan, Türkiye çapında 200’ü aşkın mağazasıyla kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. “İyi tasarım herkesin hakkı” anlayışıyla üretimlerine devam eden Seramiksan, estetik tasarımlarının sergilendiği Buca Yapı’nın Özdere Şubesi’nin açılışı 18 Mayıs Perşembe günü gerçekleşti.


Seramiksan, Buca Yapı’nın 350 metrekare kapalı alan, 600 metrekarelik açık alana sahip yeni showroomunda banyo, mutfak ve tüm yaşam alanları için kullanılabilecek seramik, granit karolardan oluşan yüzlerce ürün çeşidi ve benzersiz vitrifiye ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.


Buca Yapı’nın sahibi Nihat Yıldırım’ı tebrik eden Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Seramiksan kaliteli hizmet anlayışıyla bayi ağını genişletmeye devam ediyor. Bizi daima en iyisini yapmaya teşvik eden bayilerimizin ve nihai tüketicilerimizin beklentilerine cevap vermek için inovasyonu temel alarak müşteri odaklı bir anlayış ve yeniliklerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz, 2008 yılından beri iş ortağımız olan Buca Yapı’yı tebrik ediyor, ortak hedeflerimizle Özdere’ye en iyi şekilde hizmet vereceğine gönülden inanıyorum” dedi.